حمل و نقل دریاییفریت بار

حمل بار به آمریکا

فریت هوایی بار به آمریکا- فریت دریایی بار به آمریکا
فریت بار به لس آنجلس در آمریکا، از مبدا فرودگاه امام در ایران

فریت بار در هرگونه مقیاس وزنی و حجمی، از پایانه باری فرودگاه امام با پایین ترین نرخ ممکن به لس آنجلس و دیگر شهرهای امریکا، فقط در تخصص ما است. مجموعه بارنش، عملیات فریت بار شما را در سلامت کامل و در نزدیکترین زمان ممکن با هزینه پایین انجام می‌دهد. بارنش خدمات حمل انواع اضافه بار مسافری، لوازم منزل و یا حمل انواع بار تجاری شما از فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران به شهرهای امریکا ارائه می‌دهد. این مجموعه با ارائه بهترین خدمات حمل کالا خیال شما را از ارسال بار به آمریکا آسوده می‌کند.
لس آنجلس پرجمعیت ترین شهر آمریکا محسوب می‌شود و جمعیت آمریکایی ایرانی بسیاری در آن زندگی می‌کنند. همچنین شهر لس‌آنجلس یکی از مراکز عمده مهاجرین ایرانی در کشور آمریکا بوده که مراودات خانوادگی، فرهنگی و اقتصادی بسیاری نیز با ایران دارند. بارنش، به عنوان مجری سرویس بسته بندی بار و فریت بار به شهر لس آنجلس، با توجه به این نیاز ایرانیان مقیم لس‌آنجلس خدمات فریت بار را به این شهر انجام می‌دهد. فرودگاه شهر لس آنجلس مرکز حمل و نقل هوایی مهم در این شهر است که مقدار زیادی از بار ارسالی از ایران به آمریکا از طریق فریت بار توسط این مرکز انجام می‌گیرد.
بارنش مجری حمل هوایی انواع بار، به عنوان ابزاری جهت سهولت ثبت درخواست فریت بار شما طراحی شده و شما را در ارسال بار به لس آنجلس یاری می کند. این مجموعه قادر خواهد بود بسته بندی مناسبی روع انواع بار شما انجام دهد تا محموله شما بسلامت به مقصد خود برسد. همچنین انجام امور گمرکی را در گمرکات کشور مبدا و جهت حمل بار بر عهده بگیرد. خدمات بارنش برای حمل بار هوایی به آمریکا به شرح زیر است:
بسته بندی تخصصی بار جهت فریت بار به شهر لس آنجلس.
( فریت بار اضافه بار مسافری به لس آنجلس- فریت بار لوازم منزل به آمریکا- فریت بار تجاری به لس آنجلس.- فریت بار لوازم دانشجویی به آمریکا)
تخلیه و بارگیری در محوطه گمرک
انجام امور گمرکی و بازرگانی
ارسال بار و صدور بارنامه

انواع بار و مدارک لازم جهت فریت بار به لس آنجلس از باربری فرودگاه امام در تهران

1- فریت بار اضافه بار مسافری به لس آنجلس

اگر شما دانشجو هستید یا برای اقامت به آمریکا مهاجرت می‌کنید; باید بدانید هزینه فریت بار به لس آنجلس حدود 30 درصد جریمه اضافه بار در کانتر پرواز می‌باشد. در صورتی که عازم لس آنجلس هستید و بار شما دارای وزنی بیش از مقدار مجاز است مجموعه بارنش این مشکل شما را حل کرده است. اگردارای اضافه باری شامل لوازم دانشجویی یا لوازم منزل هستید که برای اقامت خود در مقصد به آن نیاز دارید. شما می‌توانید با ارائه بلیط و پاسپورت از خدمات اضافه بار پرواز استفاده کنید و بدون نیاز به پرداخت عواض گمرکی بار خود را ارسال نمایید که این مسئله فقط یکبار برای شما وجود دارد.
در این راستا یک هفته یا ده روز قبل از پرواز با این مجموعه هماهنگ نمایید. ما بار را از درب منزل شما تحویل گرفته و در صورت لزوم بصورت اصولی بسته بندی می‌نماییم. سپس جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی حمل مینماییم. پس از اینکه امور گمرکی بار انجام شد. بارنامه هوایی شما با بهترین نرخ ارسال بار به لس آنجلس ( مناسب ترین نرخ فریت بار به لس آنجلس ) صادر می‌گردد و همراه رزرو کتبی به شما تقدیم خواهد شد.
2- فریت بار تجاری(کارگو) به لس آنجلس ، ارسال بار به لس آنجلس به صورت تجاری

نوشته های مشابه

شهر لس آنجلس پایگاه ایرانیان مقیم آمریکا است. همچنین پایتخت اقتصادی آمریکا نیز محسوب می‌شود. بنابراین اغلب بار ارسالی به لس آنجلس از نوع تجاری می‌باشد. قسمت بزرگی از بار تجاری که در حال حاضر بصورت فریت بار به لس‌آنجلس، صادرمی‌شود، شامل مواد غذایی و فرش دستباف، لوازم منزل و صنایع دستی است. مجموعه بارنش، سابقه ارسال ماهیانه چندین تن مواد غذایی، فرش دست بافت ایرانی، لوازم منزل و صنایع دستی را به آمریکا دارد . در صورتی که قصد ارسال بار تجاری به لس‌آنجلس را دارید با تماس با ما از خدمات حمل زمینی بار خود به باربری فرودگاه امام از هر نقطه شهر تهران یا شهرستانها، انجام امور گمرکی در گمرک فرودگاه امام در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب ترین نرخ حمل بار به لس آنجلس بهره مند شوید.
ارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی در اکثر موارد جهت انجام تشریفات گمرکی الزامی می‌باشد. در صورت عدم داشتن کارت بازرگانی بارنش می‌تواند کارت بازرگانی مجموعه خود را ارائه نماید.
به خاطر بسپارید که بطور معمول بارهای مسافری و تجاری از فرودگاه تهران به لس آنجلس طی 4 تا 5 روز به مقصد می‌رسند.

بسته بندی تخصصی بار جهت حمل هوایی و فریت بار به لس آنجلس

قطعا همه به این موضوع واقف هستند که فرایند بسته بندی بار در جابه جایی امری مهم تلقی می شود. بخصوص این عمل جابه جایی فرایندی همانند حمل و نقل هوایی و فریت بار باشد. درصورتی که بار شما بصورت اصولی بسته بندی نشود در قسمت باربری فرودگاه امام مورد پذیرش قرار نمی‌گیرد. در صورت پذیرش نیز اگر حادثه‌ای پیش آید که آسیبی به بار شما وارد شود، شرکت هواپیمایی از دادن خسارت شما به بهانه بسته بندی نامناسب طفره خواهد رفت و خسارت بار شما را نمی‌پردازد. پس روش هوشمندانه این است که فرایند ارسال بار را به مجموعه بارنش سپرده و وظیفه بسته بندی اصولی آن را به این مجموعه محول نمایید . باردرهر وزنی توسط پرسنل مجرب و مواد استاندارد بسته بندی و آماده حمل به مقصد مورد نظر می‌شود.
توجه داشته باشید تمامی جعبه‌های چوبی حاوی بار شما جهت فریت بار به لس آنجلس و دیگر شهرهای آمریکا، باید سمپاشی شود و مدارک معتبر سمپاشی به بارنامه شما الصاق گردیده باشد. در صورتی که جعبه‌های چوبی محتوی بار شما سمپاشی نشود بار شما با هزینه شما در فرودگاه لس آنجلس معدوم می‌گردد. لذا سمپاشی جعبه های چوبی امری مهم در پروسه حمل کالا به لس آنجلس می‌باشد.
بسته بندی تخصصی جهت فریت بار به لس آنجلس
بسته بندی اضافه بار مسافری، لوازم منزل یا بار تجاری را با مناسب‌ترین قیمت در محل را به ما بسپارید. پرسنل با تجربه ما در محل شما حضور پیدا می‌کنند. در حضور شما با استفاده از بهترین متریال کالای شما را جهت بسلامت رسیدن بارتان به مقصد بسته بندی می‌کنند. بسته بندی طبق ضوابط و اصول مورد تایید شرکت‌های هواپیمایی انجام خواهد گرفت.

ساخت جعبه چوبی جهت حمل مطمئن وسایل شما به لس آنجلس

دریافت بار از منزل شما در مبدا و حمل به فرودگاه
مجموعه  بارنش، بار شما را در هر نقطه از شهر دریافت نموده. و جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی منتقل می نماید.

حمل بار به تمام کشور ها شماره تماس : 09151060970

انجام امور تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا در گمرک

بار شما در قسمت بار فرودگاه امام خمینی جهت فریت بار به لس آنجلس احتیاج به طی تشریفات گمرکی دارد. کارمندان ما بدون نیاز به حضور شما در گمرکات، تشریفات گمرکی را در سریعترین وقت ممکن انجام خواهند داد.

انبارداری بار شما در مبدا و ارسال آن به مقصد پس ازتایید شما مبنی بر حمل بار

صدور بارنامه هوایی جهت فریت بار به لس آنجلس با بهترین نرخ حمل باربه لس آنجلس و دریافت رزرو کتبی باراز هواپیمایی

نکات بسیار مهم در هنگام تحویل

پس از انجام فریت بار از ایران به فرودگاه‌های آمریکا، پرسنل شرکت هواپیمایی در آمریکا با شماره تلفن درج شده در بارنامه تحت نام گیرنده کالا تماس می‌گیرند و رسیدن بار هوایی شما به شهر لس آنجلس را اعلام می‌نماید. توجه داشته باشید که:
1. تلفن و موبایل شما حتما در دسترس باشد.
2. هنگام صدور بارنامه دو یا سه شماره تلفن ارائه نمایید تا در صورت در دسترس نبودن ، کارمندان ایرلاین بتوانند با شماره‌های دیگر تماس بگیرند.
بطور معمول ماموران ایرلاین ها تلاش خاصی برای تماس با شما و اعلام رسیدن بارتان نخواهند نمود. پس راهکاری که باقی می ماند این است که شما خود پیگیر با ارسالی خود باشید و با شرکت هواپیمایی تماس بگیرید، وضعیت بارتان را خودتان جویا شوید. پس از اطمینان از حصول بارتان به فرودگاه لس آنجلس به قسمت بار آن هواپیمایی مراجعه نمایید. سپس اصل بارنامه و قبض انبار را دریافت نمایید.
ترخیص و تحویل بار به لس آنجلس تحت قوانین سازمان مرزبانی و گمرکات آمریکا می‌باشد. طبیعتا عوارض گمرکی از شما دریافت خواهند کرد که میزان این مبلغ بسته به نوع کالای شما و ارزش ان متفاوت خواهد بود. علاوه بر این هزینه هایی همچون هزینه عملیاتی فرودگاهی و یا هزینه های انبارداری نیز وجود دارند. در هر فرودگاهی مبالغی بابت خدمات فرودگاهی و انبارداری می بایست توسط گیرنده کالا پرداخت شود و این موضوع هیچگونه ربطی به پول حمل بار به لس آنجلس در مبدا ندارد. ولیکن این مبالغ تقریبا ناچیز می‌باشند. همچنین در بیشتر فرودگاهها تا 48 ساعت پس از رسیدن بار به انبار، انبارداری دریافت نمی گردد.پس از طی 48 ساعت بر مبنای حجم و وزن بارتان به شرکت انباردار هزینه بیشتری پرداخت نمایید. همچنین شرکتهای هواپیمایی مبلغی را جهت ارائه این مدارک از شما دریافت خواهند نمود .البته که این قوانین در کشورها ، ایالت ها و شهرها بسیار متفاوت می‌باشند.

ارسال بار دریایی به آمریکا

در ادامه به بررسی حمل باردریایی به آمریکا خواهیم پرداخت و گام به گام ارسال بار دریایی به این کشور را شرح خواهیم داد تا راهنمای کاملی برای حمل بار به آمریکا در اختیارتان قرار دهیم
خدمات مشاوره ما شامل اعلام نرخ حمل دریایی ، هزینه فریت بار به آمریکا ، می‌باشد تا مشتریانی که قصد ارسال بار به آمریکا را دارند بهتر بتوانند تصمیم گیری کنند .
ارسال بار به لس آنجلس آمریکا
بنادر مهم آمریکا شامل بندر لس انجلس، لانگبیچ، نیویورک، بالتیمور، چارلزتون، هیوستون است که عموما کالاها به این بنادر ارسال می‌شود.
.یک ویژگی مهم اکثر بنادر آمریکا اتصال به چهار راه مسیر هوایی ، ریلی ،زمینی ، دریایی می‌باشد. معمولا بنادر آمریکا علاوه بر حمل محموله های تجاری، از کشتی های کروز و مسافران نیز که از سراسر جهان به آنجا سرازیر شده اند ،از طریق ترمینال کشتی کروز استقبال می کند.

مدارک لازم جهت ارسال بار به لس آنجلس چیست ؟

شرکتی که به عنوان گیرنده بار در آمریکا معرفی می‌شود باید اطلاعات ثبتی ، اطلاعات تماس و آدرس ، شرح فعالیت شرکت خود را در اختیار شرکت حمل قرار دهد .
شرکتی که به عنوان فرستنده بار در ایران معرفی میشود نیز باید اطلاعات ثبتی ، اطلاعات تماس و آدرس ، شرح فعالیت شرکت، HSCode کالا ،Packing List کالای خود را در اختیار شرکت حمل قرار دهد . ایران به علت تحریم توان اراسال بار تجاری به این کشور را ندارد. پس شما باید شرکت ثالثی که در یک بدون تحریم وجود دارد به عنوان فرستنده اصلی معرفینمایید. در صورتی که نمی‌توانی به هیچ عنوان نگران نباشید بارنش کلیه کارها را برعهده می‌گیرد.

ارسال بار دریایی به آمریکا چقدر زمان می‌برد ؟

سوال اکثر مشتریان این است که : ارسال بار دریایی به آمریکا از تهران چقدر زمان میبرد ؟

شما می‌توانید بار را درگمرک شهریا یا در گمرک بندر یا در گمرک هر شهری که می‌خواهید پلمپ کنید. برای انجام امور گمرکی می‌توانید از مجموع بارنش کمک بگیرید. بعد از انجام امور گمرکی و ارسال کانتینر بر روی کشتی; بسته به زمان حرکت کشتی ممکن است تا یک هفته در انتظار لود شدن در کشتی زمان ببرد.
بعد از حرکت کشتی ، حدودا 55 تا 60 روز انتقال دریایی آن به بنادر آمریکا طول می‌کشد که بسته به ترافیک دریایی و تراکم کار در بنادر میانی مثل دبی ممکن است این ترانزیت تایم بیشتر شود.
هزینه حمل دریایی به آمریکا چقدر است؟
بارنش می‌تواند کانتینرهای مختلفی از جمله 20 فوت، 40 فوت، اوپتاپ و … را در اختیار شما قرار دهد که قیمت آن بسته به نوع کانتینر متفاوت است. همچنین هزینه حمل بار دریایی معمولا هر یک ماه آپدیت می‌شود که شما می‌توانید هزینه ارسال کانتینر به امریکا را با متخصصین حمل ما چک نمایید.

 

حمل بار به تمام کشور ها شماره تماس : 09151060970

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حمل بار به تمام کشور ها شماره تماس : 09151060970

دکمه بازگشت به بالا