باربری بین المللیحمل و نقل دریاییفریت بارکشتی فله

حمل بار به امارات

حمل بار به امارات

امروزه، امارات یکی از مهم ‌ترین کشورهای تجاری منطقه در زمینه‌ی حمل کالا و تجارت به حساب می‌آید. بسیاری از حمل و نقل های که امروزه در خلیج فارس صـورت میگــیرند ، توسط هاب امارات یعنی دبی است. بعد از تحریم ایران ححمل و نقل دریایی ایران وابستگــی زیادی به دبی پیدا کرده و معمولا اکثر کالاها از این مسیر ترانزیت می‌شوند.از این l قصـد داریم به پروسه حمل و ارسال کالا به امارات و دبی بپردازیم.
.

مسیرهای ارسال کالا از امارات به ایران

به طور معمول، حمل کالا از امارات به ایران و یا از حمل کالا به دبی از طریق مسیرهای هوایی و یا دریایی صـورت می‌گــیرد. بنادر بوشهر، خرمشهر، بندرعباس و جزیره کیش، جزو مقصـدهای اصـلی انتقال دریایی بار ما بین امارات و ایران هستند. از لحاظ هزینه‌های ترخیص و راحتی کار، بندرعباس و بندر بوشهر برای حمل بار با کشتی به صـورت فله بر گــزینه‌های مطلوب‌تری هستند..
همچنین از طریق پرواز‌های هوایی، امکان حمل انواع کالا به تهران و برخی فرودگـاه‌های بین‌المللی کشور و از آنجا به سراسر دنیا، وجود دارد..
اصـلی‌ترین بندر امارات جبل علی است . امارات سعی دارد تا یکی از مدرنترین کشورهای لجستیکی را بوجود آورد.
مسیرهای ارسال کالا از امارات به ایران عبارتند :
1. ارسال کالا از امارات به ایران از طریق دریا
2. ارسال کالا از امارات به ایران از طریق هوایی

نوشته های مشابه

حمل کالا به دبی با کشتی

کشتی‌های حامل بار از امارات به ایران به دو صـورت بارگــیری می‌شوند:
1. حمل کانتینری
2. حمل با کشت فله بر( حمل با لنج، حمل با کشتی رو رو به جبل علی)
در ادامه به توضیح این دو مورد خواهیم پرداخت.

حمل و نقل کانتینری از دبی به ایران – حمل بار کانتینری به جبل علی

حمل کالا از امارات به ایران عمدتا به صـورت دریایی و توسط کشتی‌های کانتینری صـورت می‌گــیرد. انواع کالا با کشتی‌های کانتینری، از اصـلی‌ترین بنادر صـادراتی امارات به شهرهای بندرعباس، خرمشهر و بوشهر در ایران منتقل می‌شوند.
مهمترین مزیت حمل‌ ونقل کانتینری از امارات به ایران، وجود برنامه زمان‌بندی دقیق و قابل اعتماد است. در عین حال، حمل ‌ونقل کانتینری به لحاظ هزینه تمام شده، یکی از به صـرفه‌ترین شیوه‌های حمل کالا از امارات به ایران محسوب می‌شوند.
بارهای کانتینری ممکن است با هدف کراس استفاف و تعویض گــواهی مبدا وارد کشور امارات شده و بعد از تغییر اسناد به مقصـد اصـلی خود ارسال شوند. بارنش با داشتن کادری مجرب کلیه محموله های شما را با سرعت و دقت بالا به کلیه نقاط جهان ارسال می‌نماید.

چارتر انواع کشتی فله بر به بندر جبل علی

بارنش انواع کشتی فله بر کوچک و فله بر بزرگ را از بندر خرمشهر و بندر لنگــه به شما سروران عزیز ارائه میدهد. همچنین خدمات تخلیه ، بارگــیری و همنطور انبار داری در مبدا و مقصـد در صـورت دلخواه ارئه می‌شود. شما میتوانید با ارائه قبض انبار یا فاکتور رسمی خرید از کارخانه انواع کشتی فله بر و لنج های باری را با کمترین نرخ ممکن چارتر نمایید.
مدت زمان ارسال بار از امارات به ایران با کشتی
مدت ارسال بار از امارات به عوامل مختلفی بستگــی دارد. در اینجا اجمالا به برخی از این فاکتورهای اشاره می‌کنیم:
اما برای بار کانتینری از زمان حرکت کشتی تا تخلیه بار در حدود سه روز زمان نیاز است تا بار به مقصـد خود برسد.همچنین برای کشتی های فله بر به بندر جبل علی با توجه به اندازه کشتی در حدود یک هفته زمان‌بر خواهد بود.

ارسال کالا از امارات به ایران با هواپیما

حمل ‌و نقل هوایی بار از امارات به ایران عمدتا به دو شکل صـورت می‌گــیرد که شامل فریت و کارگــو می‌شوند. کارگــو هوایی CARGO و همچنین فریت هوایی بار FREIGHT از محبوب‌ترین روش‌های حمل بار از امارات به ایران هستند.
روزانه تعداد زیادی پرواز از امارات به مقصـد ایران جهت کارگــو و فریت بار صـورت می‌گــیرد. هزینه ارسال بار هوایی از امارات نسبت به حمل دریایی بیشتر است، اما مدت زمان رسیدن بار به مقصـد، یک روز کاری است.
1. فریت بار مسافری
2. بار کارگــو

حمل بار به تمام کشور ها شماره تماس : 09151060970

فریت بار مسافری از دبی به ایران و بلعکس

این شیوه ارسال بار از امارات به ایران، مربوط به اضافه بارهای مسافران است. مسافران هواپیما اگــر بیش از حد مجاز بار همراه داشته باشند، مشمول جریمه اضافه بار خواهند شد. در صـورتی که شما در سفر هوایی از امارات به ایران بار اضافه‌ داشته باشید، می‌توانید بار خود را فریت کنید.
این کار باعث کاهش هزینه ارسال بار شما خواهد شد. البته این نوع ارسال بار، مخصـوصـ مسافران دارای بلیط هواپیما است و جنبه تجاری و صـادراتی ندارد. برای فریت بار باید حتما چند روز پیش از پروزا بار خود را ارسال کنید.
نکته بسیار مهم:
سوال مهم تمام مسافران به دبی این است که چه میزان زعفران را میتوانند بدون هزینه گــمرکی از کشور خارج کنند؟ برای پاسخ به این سوال باید گــفت کالا نباید حالت تجاری داشته باشد و شما میتوانید تا 150 گــرم زعفران به ازای هر بلیط و پاسپورت با خود به همراه ببرید.

حمل بار هوای کارگو از دبی به ایران و بلعکس

کارگــو برای بارهای بالای ۳۰ کیلوگــرم که دارای ارزش ویژه باشند و یا زمان رسیدن به مقصـد از اهمیت بالایی باشد، پیشنهاد می‌گــردد. شیوه‌های پست بین‌المللی نیز برای بارهای با وزن و اهمیت کمتر استفاده می‌شوند. لازم است بدانید که ارسال هوایی بار کارگــو مخصـوصـ تجار و بازرگــانان است. برای این که بار خود را به صـورت هوایی به ایران کارگــو کنید، باید مدارکی مانند کارت بازرگــانی داشته باشید.بازرگــان عزیز که میخواهند کالای سفارشی خود را از طریق دبی وارد ایران کنند بارنش کلیه امور واردات کالای شما را به انجام می‌رساند.

مقررات ترخیص کالا در ایران

متأسفانه قوانین گــمرکی در ایران یکی از سخت‌ترین شیوه‌های ترخیصـ کالا در جهان محسوب می‌شود. به طوری که برای یک کالای خاصـ، ممکن است شما به ۴ یا ۵ مجوز مختلف از سازمانهای گــوناگــون نیاز داشته باشید.
این موضوع علاوه بر افزایش هزینه‌های ترخیصـ کالا، باعث زمان‌بر شدن آن می‌شود. ضمن این که صـدور دستورالعمل‌های هر روزه و مغایر با هم، کار بازرگــانان ایرانی و شرکای خارجی‌شان را در خصـوص ترخیص کالا در ایران سخت‌تر می‌کند.

مدارک مورد نیاز برای حمل بار به دبی

 • پکینگ لیست
 • فاکتور خرید
 • مجوز گــمرکی صـادرات
 • کارت بازرگــانی
 • مجوز واردات
 • کارت مجوز عمومی
 • گــواهی مبدا
 • بارنامه
 • گــواهی بهداشت در صـورت نیاز
 • سایر اسناد
 • گــواهی سم پاشی

مدارک مورد نیاز برای حمل بار از دبی به ایران

برای حمل بار از دبی به ایران افزون بر آنچه گــفته شد به مدارک زیر نیز نیاز است. برای گــرفتن سریع تر نرخ حمل لطفا این نکته را در نظر داشته باشید. کالا وارداتی باید قبل از حمل ثبت سفارش شده باشد.
• کارت بازرگــانی COMMERCIAL ID
• مجوز واردات
• فاکتور PROFORMA INVOICE
• ثبت سفارش ORDER OF REGISTRATION
• گــواهی مبدا CERTIFICATE OF ORIGIN
• بارنامه BILL OF LOADING
• ترخیصـیه Delivery order
• قبض انبار WAREHOUSE RECEIPT
• پکینگ لیست Packing list

کلید واژه مرتبط به حمل بار به امارات

واردات خودرو از امارات به ایران- ارسال مواد غذایی از ایران به امارات- هزینه ارسال کانتینر به دبی.

فریت بار از شارجه به ایران- ارسال نمونه کالا به دبی- قیمت حمل باز از بندر عباس به دبی.

اجاره لنج بار از بندر عباس به جبل علی- قیمت لنج باری از جبل علی به بندر لنگه.

چارتر کشتی فله بر به دبی- چارتر کشتی فله بر از دبی به ایران.

مدت زمان ارسال کانتینر به دبی- ارسال لوازم منزل به امارات.

ارسال کانتینر یخچالی به دبی‌، واردات از دبی

حمل بار به تمام کشور ها شماره تماس : 09151060970

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حمل بار به تمام کشور ها شماره تماس : 09151060970

دکمه بازگشت به بالا