دسته‌بندی نشده

حمل بار به آفریقا

حمل بار به آفریقا (ارسـال بار دریایی به آفریقا) :

قاره آفریقا ، قاره ای پهناور با شاخص اقتصادی متغییر در کشورهای مختلف این قاره است. افریقا با سرعت بسیار بالایی در حالا پیشرفت است. این مسئله باعث شده تا کشورهای افریقایی نیاز بسیار شدید به انواع کالا بیابند. صادرات ایران در طول سال اخیر به این قاره 107 درصد افزایش یافته که خود دلیلی بر این مدعاست.
بر رغم تحریم کشتی های ایرانی بارنش توانسته به ایجاد نمایندگی های مختلف در سطح منطقه انواع بار دریایی را در بالاترین سرعت و بهترین نرخ به مقصد برساند.
ارائه و حمل انواع کانتینر معمولی و یخچالی، ارائه انواع شناورهای فله ‌بر، تامین انواع کالا و حمل هوایی به آفریقا گوشه از خدمات ارائه شده به شما سروران و تجار عزیز است.
کلید واژه های مرتبط به این مقاله:
حمل دریایی بار به آفریقا ، ارسـال کالا به آفریقا به صورت دریایی، هـزینه حمل بار به آفریقا ، هــزینه فریت بار به آفریقا ، بسـته بندی و بیمه برای حمل بار به بنادر آفریقایی ، نحوه ارسـال بار به آفریقا ، لیسـت هـزینه حمل و نقل به آفریقا ، بارهـای ممنوعه در ارسـال کالا به آفریقا ، مدت زمان حمل بار به آفریقا و هـمچنین ترخص حمل بار آفریقا

بنادر مهم حمل بار دریایی از ایران به  آفریقا

شرکت حمل بار دریایی بارنش سروریس حمل بار منظمی را تجار عزیز ارائه می‌نماید. بنادر مهم ارسال بار به افریقا به شرح زیر است:

نوشته های مشابه

بندر آبیجان بندر آکراباتا بندرگینه استوایی بندر بانجول بندر بربره
بندر بوساسو پورت‌لوئیس پورتو امبیم آنگولا تواماسینا
جیبوتی (شهر) سئوتا عیل فری‌تاون کوتونو
جیمزتاون (سنت هلن) گاندالا لومه لیبرویل ماپوتو
دوالا مالابو ملیلیه مورونی موگادیشو
حلق الوادی مومباسا والویس بی

 

صفر تا صد حمل بار دریایی به آفریقا

برای حمل بار دریایی به آفریقا دو مسیر ترکیه و دبی در پیش روی محموله قرار دارد که با توجه به کشور و مقصد یکی از این دو مسیر به بازرگانان عزیز پیشنهاد می‌شود. برای آگاهی از روند حمل بار و هزینه های حمل بار با مشاورین ما در بارنش تماس حاصل فرمایید همچنین در ادامه این مقاله پیش نیازی از اطلاعات لازم برای ارسال بار به افریقا را برای شما عزیزان قرار دادیم.
1- مشاوره تلفنی برای حمل بار به آفریقا
برای ارسال بار دریایی به آفریقا با همکاران ما تماس بگیرید. شما میتوانید اطلاعات جامع و کاملی با توجه به مقصد ارسال خود از کارشناسان ما دریافت نمایید. همینطور در این مرحله شما اطلاعات بار خود را از جمله مبدا، مقصد، تناژ، نوع بسته بندی، زمان ارسال و… را در اختیار کارشناس ما قرار می‌دهید. ایشان با توجه به نوع حمل قیمت حمل را به اعلام می‌کنند.
بعد انجام مراحل اداری و عقد قرارداد حمل مابین بارنش و شما مراحل حمل آغاز می‌شود.
2- بسـته بندی برای حمل بار به بنادر آفریقایی با کشتی
در شرایط حمل بار به بنادر آفریقایی به صورت دریایی هـمانطور که در بخش بارگیری توضیح داده ایم، بار به صورت کانتینری و در سـایزهـای متفاوتی برای ارسـال آماده می‌شود. بار بایسـتی از لحاظ بازرسـی اولیه و چیدمان صحیح به صورتی باشد که در مراحل حمل دریایی بار به آفریقا آسـیب ندیده و با سـلامت تمام به بندرمورد نظر در آفریقا برسـد.
نکته: حمل و نقل به آفریقا نیازمند بسـته بندی اسـتاندارد بار با پالت چوبی و با بکارگیری جعبه هـای سـالم و اسـتاندارد اسـت. هچنین گواهی سم پاشی پالت‌ها لازم و ضروری است.
3- بارگیری برای ارسـال بار به آفریقا
برای اینکه بتوانید ار تمام فضای کانتینر خود استفاده کنید و هزینه حمل کمتری بپردازید. با توجه به ابعاد حجمی و وزنی بار بهینه ترین چییدمان به شما ارائه می‌شود. تا در صورت ممکن حتی بسته بندی محموله را نیز با توجه به طول و عرض کانتینر خود انتخاب و آماده سازی نمایید. در صورت حساس بود کالا کانتینر به محل بارگیری اعزام می‌شود و در آنجا محموله بارگیری می‌شود. محموله معمولی و غیر حساس میتواند با تریلی به بندر اعزام شده و توسط نیروهای مجرب بارنش در بندر بارگیری شود.
در صورتی که بار در کانتینر بارگیری شود به گمرک شهر مبدا رفته بعد از پلمپ به سمت بندر ایران و ترکیه( بسته به مقصد کالا) حرکت می‌کند تا در صف بارگیری قرار بگیرد.
در صورتی که بار در تریلی بارگیری شود بعد از انجام امور گمرکی که گاها در بندر عباس نیز می‌تواند انجام شود. در بندر از تریلی تخلیه و طبق خواسته بازرگان در کانتینر چیدمان می‌شود.
حتما باید قبل از ارسال بار با تریلی تمامی ابعاد کانتینر خود را در نظر بگیرید تا متناسب با حجم کانتینر اقدام به خرید و صادرات کالا به آفریقا کنید.
4- تهـیه لیسـت بسـته بندی قبل از حمل دریایی به آفریقا
پیش از حمل بار دریایی به آفریقا هـمه بار هـا و اقلام کالا بایسـتی شماره گذاری و بهـصورت لیسـت تهـیه شود. لیسـت مورد نظر برای فرسـتادن بار به آفریقا باید به زبان مورد قبول گمرک کشور مقصد ترجمه شود.
نکته: نسـخه لاتین ترجمه برای حمل دریایی به آفریقا برای ارائه به گمرک مقصد ضروریسـت.
5- امور سـمپاشی و صدور گواهـینامه بین المللی برای کارگو آفریقا
کارگو به معنی بار و کارگو آفریقا در واقع هـمان فرسـتان بار به آفریقا اسـت .با توجه به قانون هـای وضع شده در خصوص کارگو آفریقا بیشتر کالاهـا به خصوص بسـته بندی هـای چوب خام، پالت هـا و سـایر اقلام چوبی بایسـتی در مبداء و با رعایت شرایط خاص توسـط گاز و یا قرص مخصوص و در درجه حرارت معین و مدت زمان معین سـمپاشی گردد. گواهـی این سـمپاشی (FUMIGATION CERTIFICATE) توسـط شرکت هـای رسـمی و تایید شده دفع آفات نباتی معتبر و مجاز برای کارگو آفریقا صادر گردد.
6- تشریفات گمرکی، بازرسـی توسـط سـگ مواد یاب و پلمپ کانتینر پیش از ارسـال کالا به آفریقا
در ارسـال کالا به آفریقا با کشتی پس از حمل به گمرک تهـران، بار توسـط سـگ هـای مواد یاب بازرسـی و کانتینر برای حمل کالا به آفریقا با کشتی پلمپ خواهـد شد.
7- تحویل بار به کشتیرانی جهـت حمل بار به آفریقا
در حمل بار دریایی به آفریقا بعد از اینکه کانتینر به گمرک یکی از بندرهـای جنوبی ارسـال و تحویل بار شد، به سـازمان کشتیرانی ایران و یا یکی از خطوط کشتیرانی دیگر، برای بارگیری کانتینر و حمل بار به آفریقا با کشتی تحویل داده خواهـد شد.
8- بیمه نامه معتبر بین المللی
بیمه نامه معتبر برای حمل کالا به آفریقا برای حمل دریایی بار با توجه به ارزش بار تعیین می گردد. یعنی از فرسـتنده بار سـوال می شود که ارزش ریالی بار چه مقداراسـت؟ سـپسـ با توجه بهـمقدار قیمتی که شما اعلام خواهـید کرد، به ازای هـر یک میلیون تومان، هـزار تومان هـزینه بیمه در نظر گرفته خواهـد شده و با توجه به لیسـت بسـته بندی اعلام شده، بیمه نامه صادر و ترجمه دقیق نیز خواهـد شد.

هزینه حمل دریایی به آفریقا

هـزینه حمل بار آفریقا و سـوالاتی از این دسـت را از ما بپرسـید. هـزینه حمل دریایی به آفریقا بدون شک با توجه به نوع کالا، روش حمل (هـوایی-دریایی) ، ارزش کالای شما و موارد دیگر متفاوت می‌باشد. ما پس از دریافت این قبیل اطلاعات از شما قادریم هـزینه ارسـال کالا به آفریقا و هـمچنین مراحل را به طور دقیق به شما اعلام کنیم.
در صورت نیاز به مشاوه با هـمکاران ما در بارنش تماس حاصل فرمایید.

حمل بار به تمام کشور ها شماره تماس : 09151060970

 

 

حمل بار به تمام کشور ها شماره تماس : 09151060970

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حمل بار به تمام کشور ها شماره تماس : 09151060970

دکمه بازگشت به بالا