باربری بین المللیکشتی فله

حمل بار به عراق

شرکت حمل بار به عراق

حمل بار به هر کشوری راه های مختلف مخصوص به خود را دارد که بسته به نوع مسافت، ابعاد مسافت و… یکی از آن ها را بهترین انتخاب می کنند. حمل بار به عراق، کشوری در غرب ایران که بیشترین مرز زمینی را با ایران دارد. عراق بزرگترین وارد کننده کالای ایران است از این رو حجم بالای کالای صادراتی و ترانزیتی از مسیر ایران وارد این کشور می‌شود. در این میان بارنش سهم بسیار خوبی در حمل کالا به عراق دارد. و می‌تواند شما را درمسیر تجارت به این کشور عرب زبان یاری کند.
ایران و عراق دارای پایانه های مرزی متعددی هستند که بسته به مقصد از یکی از این گذرگاه‌ها استفاده می‌شود. پایانه های مرزی ایران و عراق شامل پایانه مهران، تمرچین، باشماق، چزابه، سیران بند، پرویزخان، سردشت، سومار، خسروی است. این پایانه‌ها بیشترین حجم مبادلات تجاری ایران و عراق را دارند.

بررسی روش های ارسال بار به عراق

انتخاب روش ارسال بار همواره برقراری نوعی تعادل بین هزینه و سرعت انجام کار بوده است. یعنی مثلا حمل بار از یک کشور به کشوری با فاصله زیاد، اگر بخواهیم در کمترین زمان انجام شود و هزینه آن برای فرستنده بار چندان مطرح نباشد، قطعا ارسال هوایی سریعترین گزینه است.
در ارسال بار از ایران به بغداد نجف، کربلا , کاظمین ،بصره , سامرا و اقلیم کردستان عراق به علت بعد کم مسافت به نظر می رسد که بهترین راه ارسال بار برای شمال عراق و همچنین بارهای زیر هزار تن همان گزینه زمینی و از طریق جاده است. برای بارهای فله و بیش از 1000 تن و همچنین بارهایی که مقصد آنها در جنوب عراق قرار دارد مسیر آبی است. که هر کدام را به تفصیل شرح خواهیم داد.
ما در بارنش انواع بارها را با امن ترین و مقرون به صرفه ترین قیمت از شما تحویل گرفته و به بغداد یا سایر نقاط عراق ارسال می کنیم.

نوشته های مشابه

حمل بار زمینی به عراق

• حمل بار بصورت مستقیم یا ترانزیت: در این روش بارها مستقیما از طریق كاميون هاي ترانزيت که کاپتاژ نیز خوانده می شوند، بطور مستقیم به بغداد ارسال می شوند. چرا که این ماشین ها اجازه عبور از مرز را دارند.
• حمل بار بصورت غیر مستقیم: در این روش باری که صادر شده است، در ابتدا به پایانه مرزی ایران و عراق ارسال می شود. پس از اینکه مراحل گمرکی را بطور کامل پر کرد، به کامیون های عراق منتقل و به بغداد ارسال می گردد.

ارسال بار زمینی به بغداد در حالت کلی با دو روش انجام می گیرد که به شرح زیر است:

حمل بار به عراق به صورت فول تراک
در ارسال بار به بغداد انواع تریلی چادری، یخچالی، کفی و سوختی در اختیار شما قرار می‌دهیم. بارنش آماده ارائه ماشین به صورت تک بار یا بارهای پرژه ای کوتاه مدت و بلند مدت است. ما با تخصص و تجربه بالا کمک می‌کنیم تا تجارتی آسان و پر سود داشته باشید.
حداقل و حداکثربار فول تراک چقدر است
• بارهایی که حجم آنها از 10 پالت بیشتر است.
• بارهایی که شکستنی هستند و ریسک حمل شان بالاست. در این حالت حجم کالا شاید خیلی بالا نباشد اما فرستنده به علت حساسیت بالا یک تریلی را انتخاب می کند.
حداکثر گنجایش یک تریلی 22 تن است که بیشتر از این مقداربارگیری شامل جریمه برای صاحب کالاست.

قیمت ارسال بار به عراق

هزینه تمام شده ارسال بار به بغداد به عوامل متعددی بستگی دارد که در ادامه به چند مورد از مهم ترین آنها اشاره می کنیم:
قیمت ارسال بار به بغداد
فصل باربری
وزن کالا
روش حمل کالا
مبدا و مقصد
ابعاد کالا
شرایط درگیری احتمای در کشور عراق
نوع بار و …
لازم به ذکر است نرخ اصلی حمل به صورت روزانه اعلام می‌شود.

حمل بار به تمام کشور ها شماره تماس : 09151060970

امورگمرکی بار صادراتی به عراق
بارنش دارای نمایندگان مجرب در کلیه پایانه های مرزی است که می‌تواند کلیه امور مرزی و گمرکی شما را به انجام رسانند.
بارنامه بار زمینی به بغداد
پس از بررسی کامل انواع روش‌های ارسال بار به بغداد به بحث سایر خدماتی می رسیم که در طول پروسه آن بایستی توسط شرکت حمل بار انجام گیرد. اولین آنها بارنامه است. بارنامه در حقیقت سندی است که رابطه بین فرستنده و گیرنده را در حمل بارهای بین المللی مشخص و راحت تر می کند. ارسال بار به بغداد نیز در این خصوص مستثنی نیست و یکی از الزاماتی که دارد، همین صدور بارنامه است. در بارنامه ها موارد ذیل بایستی کاملا مشخص شوند:
• آدرس و مشخصات فرستنده بار
• آدرس و مشخصات گیرنده
• نوع، اندازه، تعداد و وزن بار
• مبدا کالا
• مقصد دریافت کالا
• هزینه کرایه مسیر
بارنامه یا cmr
پس از اینکه بارنامه تنظیم و صادر شد، سه نسخه از آن تهیه می کنند که یکی به فرستنده، یکی به شرکت حمل و نقل بار زمینی همچون بارنش و دیگری به گیرنده داده خواهد شد.

حمل بار دریایی به عراق

برای ارسال بارهایی که بیش از هزار تن است یا مقصد آن در جنوب عراق واقع می‌گردد. ما مسیر دریایی را به شما پیشنهاد می‌کنیم. حمل انواع کالا نظیر غلات، لوله، مواد پتروشیمی و… به صورت فله به بندر ام القصر.بارنش به عنوان بروکر انواع کشتی فله بر ، کشتی های رو-رو و لنج های باری می‌تواند بار شما با کمترین نرخ بازار و سریعترین زمان ممکن به مقصد ارسال نماید.

خدمات حمل دریایی فله به بندر ام القصر

انبارداری در بندر خرمشهر، بندر امام، بندر لنگه و کلیه بنادر جنوبی
بارگیری در کشتی
ارائه کمترین نرخ حمل دریایی به بندر ام القصر
ارائه انواع کشتی
انجام کلیه امور بندر
ارائه کارت بازرگانی
انجام امور گمرکی
تخلیه در بندر ام القصر

چرا ارسال بار به عراق با بارنش؟

بارنش با کادری مجرب و با سالها سابقه در زمینه ارسال بار به تجربه تمامی موارد ضروری و چالش های ارسال بار به بغداد و عراق را شناسایی کرده و قدم به قدم می تواند در کنار شما باشد. به گونه ای که راحت ترین تجربه حمل بار را خواهید داشت.
قیمت مقرون به صرفه
تیم پشتیبانی قوی و متعهد
تحویل به موقع بار در مقصد
استفاده از ماشین آلات به روز و ایمن
داشتن نماینده در کلیه پایانه های مرزی
ارسال کالا از کدام نقاط کشور به بغداد انجام می شود؟
شما در هر نقطه از کشور عزیزمان که هستید، می توانید جهت ارسال بارهای خود به بغداد و عراق با بارنش تماس بگیرید تا صفر تا صد کار ارسال بار را برای شما انجام دهد. دقت کنید که ما قادریم این کار را با مقرون به صرفه ترین قیمت برای شما انجام دهیم.
حمل بار از تهران به بغداد با کمترین تعرفه
شما می توانید بار خود را در تهران به ما تحویل دهید و صفر تا صد کار ارسال بار به بغداد را به ما بسپارید تا آن را با مقرون به صرفه ترین قیمت برایتان انجام دهیم.حمل بار از تهران به بغداد

مشاوره تخصصی و رایگان برای ارسال بار به بغداد

اگر شما به تازگی قصد ارسال بار به بغداد وعراق را دارید، حتما با کارشناسان ما در بارنش یولی تماس بگیرید تا با یک مشاوره رایگان صفر تا صد مسائلی را که در این خصوص باید بدانید، به شما منتقل کنند. همچنین می توانید تمامی مراحل کار خود را به شرکت بین المللی حمل بارنش بسپارید تا این کار را در امنیت کامل و نیز با مقرون به صرفه ترین قیمت برایتان انجام دهند.
بارنش با سالها سابقه در کار ارسال بار و خرده بار به بغداد با بسیاری از شرکت‌ها و مراکز موجود در بغداد ارتباط برقرار کرده و تمامی تلاش خود را به کار بسته است تا بتواند بهترین خدمات را در این خصوص به شما عزیزان ارائه دهد. دقت داشته باشید که ارسال بار به بغداد به این علت که جنبه بین المللی دارد، از یک فرایند پیچیده برخوردار بوده و نیازمند تجربه کافی است که حتما باید به تیمی محول شود که واقعا توان و امکانات لازم برای اجرای آن را داشته باشد. شما می توانید همه روزه حتی روزهای تعطیل با ما تماس بگیرید و سوالات تخصصی خود را از ما بپرسید.

 

حمل بار به تمام کشور ها شماره تماس : 09151060970

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حمل بار به تمام کشور ها شماره تماس : 09151060970

دکمه بازگشت به بالا