دسته‌بندی نشده

حمل بار به انگلستان

شرکت حمل و نقل بین المللی انگلستان
انگلستان قدرتمندترین کشور اروپایی است .این کشور دارای بازار اجتماعی اقتصادی با موجودی سرمایه بزرگ، نیروی کار مجرب، سطح پایین فساد، و سطح بالا از نوآوری و دارای حمل و نقل متراکم و شبکه‌ای مدرن است
انگلیس جز بزرگترین اقتصاد ملی اروپا را دارد و در سال 2009 جزو 4 تولید کننده برتر جهان شناخته شد. انگلستان نیز دارای شهر های متعددی است که افراد زیادی به آنها مهاجرت می‌کنند اما شهر های لندن، بیرمنگام، لیورپول، لیدز، منچستر، بلفاست، ناتینگهام، نیوکاسل، بلکبرن، هالیفاکس، لیسبورن، بارنزلی، و … از شهر های پر مهاجر این کشور هستند.
بارنش یکی از بهترین ، شناخته ترین ، مطمئن ترین ، معتبر ترین ومنصف ترین شرکت های حمل و نقل بین المللی ایران اروپا است و سال‌هاست در این زمینه فعالیت، و کارنامه ای درخشان از خود دارد.

فریت بار به انگلستان
حمل بار به انگلستان

نوشته های مشابه

همانطور که میدانید برای ارسال و حمل بار از کشوری به کشور دیگر یا حتی شهری به شهر دیگر محدودیت هایی برای حجم بار و وسایل وجود دارد.
یعنی اینکه نمی‌توانید با هواپیما های مسافربری ، بار با مقدر زیاد را حمل و جابجا کنید و اگر وسایلتان بسیار برایتان با ارزش باشد و بخواهید آنها را با هواپیما های مخصوص منتقل کنید باید هزینه های زیادی را پرداخت کنید که ممکن است این هزینه بیشتر از ارزش مادی وسایل شما باشد.
پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات فریت بار به انگلستان می‌باشد.شما می‌توانید برای ارسال انواع بار خود با همکاران ما در این مجموعه هماهنگی های لازم را انجام دهید و از یکی از روش های هوایی و زمینی و دریایی برای این خدمات استفاده کنید.
ما در باربری بارنش از ابتدای کار یعنی بسته بندی وسایل تا انتقال از محموله به گمرک ، انجام امور گمرکی ، ارسال به انگلستان و همچنین ترخیص وسایل و تحویل به صاحب بار در کنار شما هستیم و همچنین خدمات ما همراه با بیمه نامه و ضمانت نامه رسمی و کتبی انجام میشود.
همچنین ما می‌توانیم برای مسافرانی که می‌خواهند اقداماتی همچون فریت مبلمان، فریت تابلو نقاشی، فریت تابلو فرش و یا فریت وسایلی که بیشتر در معرض آسیب‌دیده‌گی است انجام دهند جعبه چوبی فریت متناسب با لوازم متقاضیان تهیه کنیم.
ارسال فریت بار به انگلستان مزایای فراوانی دارد و یکی از آنها این است که شما لازم نیست برای این به دولت انگلستان مالیات بپردازید. به اصطلاح ارسال بارهای مسافری به کشور انگلستان معاف از مالیات است.

از شاخه های اصلی فریت بار به مقصد تضمین سلامت کالای ارسالی است که جزء دغدغه های مسافرین نیز محسوب می شود. این مجموعه ارائه دهنده سرویس تخصصی در زمینه بسته بندی تخصصی و اصولی بار جهت حمل بار هوایی است. تضمین سلامت کالای شما در زمان فریت بار به انگلستان را به شرکت ما بسپارید.

باربری از ایران به انگلستان به سه روش زمینی،دریایی و هوایی انجام می‌شود که هر کدام هزینه های متفاوتی دارد مثلا هزینه حمل بار از ایران به انگلستان به صورت دریایی دارای هزینه ی کمتری نسبت به حمل بار هوایی می‌باشد . هم چنین زمان حمل بار هوایی از ایران به انگلستان هم خیلی کمتر از زمان حمل بار دریایی آن است و این بازرگانان هستند که تصمیم می گیرند کدام یک را انتخاب نمایند.

 

حمل بار به تمام کشور ها شماره تماس : 09151060970

ارسال بار مهاجران به انگلستان
ارسال تمامی وسایل ریز و درشت و خرده بار منزل و همچنین وسایل اداری و تجاری به انگلستان را به ما بسپارید.انگلستان یکی از کشور های قاره اروپا است که بسیار توریست پذیر و مهاجر پذیر است و می‌توان گفت که تعدادی ازیادی از ایرانیان برای زندگی موقت یا حتی دائمی به انگلستان سفر می‌کنند زیرا انگلستان نیز مثل ترکیه کشوری مناسب برای زندگی ایرانیان است و به همین علت است که ما خدمات ارسال بار به ترکیه را نیز ارائه می‌دهیم.
افراد وقتی قصد مهاجرت و حمل بار به انگلستان را دارند معمولا می‌خواهند تمامی وسایل زندگی خود را به انگلستان انتقال دهند اما متاسفانه محدودیت های اعمال شده از طرف ایرلاین ها بر مقدار بار مجاز در پروازهای خارجی ، مسافرین را وادار به حمل بار بهمراه خود به مقدار محدود می کند. لذا مسافرین و مهاجرین به انگلستان از محدودیت های اعمال شده در حمل بار همراه توسط شرکتهای هواپیمایی رنج می‌برند.
شما می‌توانید تمامی وسایل و لوازم زندگی و کار خود را بدون جریمه به انگستان ارسال کنید . شرکت باربری به صورت تخصصی وسایل و لوازم شما را صحیح و سالم در انگلستان به شما تحویل میدهد.
برای اینکه باربری به انگلستان را انجام دهید فقط کافیست وارد سایت بارنش شوید ، با شماره 09151060970 که در ابتدای صفحه مشاهده میکنید تماس بگیرید.در ادامه کارشناسان ما اطلاعات مبدا و مقصد و میزان وسایل را از شما جویا میشوند و به طور کامل شما را با حوصله راهنمایی می‌کنند و در آخر در صورت تمایل شما ، هماهنگی های لازم انجام می‌شود.

بارنش خدمات بسته بندی وسایل را نیز ارائه میدهد تا شما بتوانید از این خدمات استفاده کنید و بعد وسایل شما به فرودگاه امام انتقال پیدا کنند.لازم به ذکر است که چون مسیر و مسافت طولانی است بهتر است حتما وسایلتان بسته بندی شده باشند تا آسیب و صدمه ای نبینند.
ارسال بار شما از هر فرودگاه مبدا در ایران و قسمت بار فرودگاه امام خمینی و هاشمی نژاد به فرودگاه لندن انجام می شود.
ما همواره تلاش کرده ایم تا بهترین خدمات را با دقت و حساسیت تمام در اختیار مشتریان خود قرار دهیم و همواره اهتمام کل مجموعه بر شفافیت و صداقت کامل بوده است.

برخی خدمات ارسال بار به شهرهای انگلستان عبارتند از :

ارسال و صادرات تنور به انگلستان
ارسال و صادرات چینی آلات به انگلستان
ترابری هرگونه بار نظیر خرده بار (گروپاژ) به انگلستان
بار های غیر تجاری نظیر اثاثیه منزل به انگلستان
محموله های خطرناک و بارهای حجیم و غیر متعارف به انگلستان
خدمات حمل انواع بار های نمایشگاهی به صورت رفت و برگشت به انگلستان
حمل انواع بار زمینی با ماشین های کفی (کانتینر بر)، چادری، تانکردار و یخچالدار به انگلستان
حمل بار به صورت زمینی، هوایی و دریایی بین دو کشور انگلستان و ایران تمامی 80 شهر انگلستان
حمل بار از انگلستان و ترنسشیپ بار در کشور ثانویه و سپس حمل از کشور ثانویه به ایران
ارائه خدماتی نظیر خدمات گمرکی و ترخیص کالا از گمرک در انگلستان

حمل لوازم منزل به انگلستان
باربری ایران به انگلستان

فرستادن وسایل منزل به انگلستان برای افراد و خانواده هایی که قرار است در انگلستان زندگی خود را ادامه دهند امری کاملا قانونی است راه های زیادی برای این کار وجود دارد.

برای دریافت هر کدام از مسیرهای دریایی، هوایی و یا زمینی با آگاهی از حجم و وزن بار خود با دفتر ما در تهران تماس بگیرید.

وسایل منزلتان را به روش دریایی ، هوایی و زمینی میتوانید به انگلستان انتقال دهید که پس از بسته بندی به صورت کانتینر های 20 و 40 فوت بارگیری میشوند.

مدت زمان ترانزیت بار از تهران به انگلستان
بارهای هوایی در فاصله ۷ الی ۱۰ روز به انگلستان میرسد.
بارهای مربوط به ترانزیت زمینی از زمان حرکت تریلی از ایران، در فاصله بین 20 الی 25 به مقصد انگلستان می‌رسد.
بارهای کانتینری با کشتی و به صورت دریایی بین 35 تا 45 روز طول می‌کشد تا به مقصد کشور انگلستان برسد.

 

ارسال خرده بار به انگلستان با شرکت باربری بارنش
حمل خرده بار به انگلستان

امروزه با افزایش سیل مهاجرت به انگلستان و گرفتن اقامت در این کشور ، یکی از دغدغه های مهاجران و مسافران و حتی دانشجویان ، ارسال وسایل دانشجویی به انگلستان ، ارسال خرده بار منزل یا محل کار به انگلستان و وسایل کوچک و شخصی به انگلستان میباشد که باربری ما این مشکل را نیز برطرف کرده است.

مسافران عزیز میبایست برای ارسال چمدان مسافری و وسایل منزل خود به انگلستان از طریق فریت بار اقدام کنند. در این بین اهمیت یک شرکت معتبر و متخصص با اعتبار جهانی برای بسته بندی و ارسال بار به انگلستان با بهترین کیفیت کاری، بسیار واضح و مبرهن است.این خدمات توسط شرکتهای معتبر در ایران انجام میشود و این شرکتها میتوانند تمام مراحل حمل بار شما را با مقصد بعهده بگیرند.

در حال حاضر فریت هوایی به انگلستان از طریق هواپیمایی‌های ایران ایر و قطر و امارات به شکل زیر صورت میگیرد.

مراحل فریت بار به انگلستان :
بسته بندی تخصصی، صحیح و استاندارد محموله
انتقال آن از درب کارخانه تا فرودگاه
توزین محموله و دریافت قیض انبار
انجام تشریفات گمرکی با ارائه کارت بازرگانی توسط صاحب کالا یا نماینده آن و یا شرکت صادر کننده کالا
داشتن جواز گمرکی فریت بار به انگلستان
صدور بارنامه هوایی به وسیله شرکت های فعال در فرودگاه

فریت بار از انگلستان به ایران
ارسال بار کلیه ی محموله های درخواستی مهاجرین و تجار از انگلستان به ایران و ارسال بار از ایران به انگلستان با کیفیت و امنیت بالا و قیمت مناسب تخصص ما است.

از جمله مهمترین خدمات شرکت حمل و نقل بین اللملی بارنش در زمینه ی حمل و نقل بین اللملی زمینی فریت بار از انگلستان به ایران و از ایران به انگلستان، به صورت کامیون دربستی و گروپاژ (خرده بار) می باشد.
ارسال بار کلیه ی محموله های درخواستی مهاجرین و تجار از انگلستان به ایران و ارسال بار از ایران به انگلستان با کیفیت عالی و امنیت بالا و قیمت مناسب تخصص ما است.

مسافران و مهاجرانی ،که می خواهند اسباب و وسایل خود را به صورت فریت بار از انگلستان به ایران ارسال کنند ، می توانند هم اکنون با ما تماس حاصل نمایند.

ارسال بار از ایران به انگلستان

انگلستان به دلایل مختلف که ذکر شد دارای شرایط خوبی برای زندگی دائم میباشد و افراد زیادی از سایر کشور های به این کشور مهاجرت کرده اند.

به احتمال زیاد شما نیز شاهد مهاجرت اطرافیانتان بوده اید.

میتوان گفت که تعداد زیادی از ایرانیان اقامت شهر های مختلف را دارند و همچنین امروزه نیز افراد زیادی در حال گرفتن اقامت و مهاجرت به شهر های مختلف این کشور بزرگ هستند.

شرکت بارنش یکی از مطمئن ترین شرکت های باربری بین المللی میباشد که آماده ارائه خدمات ارسال بار از ایران به انگلستان به روش های مختلف و ضمانت و بیمه نامه و قیمت مناسب میباشد

 

انواع روش های حمل بار و اثاث به انگلستان
ارسال بار به انگلستان

همانطور که در ابتدا گفته شد و میدانید انگلستان یکی از صنعتی ترین و اقتصادی ترین کشور های دنیا است و همچنین دارای دارای بازار اقتصادی با نیروی کار مجرب، موجودی سرمایه بزرگ، سطح پایین فساد و سطح بالا از نوآوری و اقتصاد انگلستان بزرگترین اقتصاد ملی در اروپاست.

در ادامه با روش های ارسال بار به انگلستان آشنا شوید :

حمل زمینی بار به انگلستان
حمل بار زمینی از انگلستان به دو صورت فول تراک و خرده بار انجام می شود. در حمل بار به صورت فول تراک ، صاحب کالا می تواند یک یا چند تراک را با توجه به حجم و وزن کالای خود در اختیار بگیرد. درباره حمل بار زمینی از انگلستان به صورت خرده بار باید به این نکته اشاره کرد که اگر کالا قابلیت بارگیری در یک کانتینر با سایر بارها را داشته باشد، می توان بار را به صورت خرده بار یا گروپاژ حمل کرد و در غیر این صورت باید به روش دیگر یعنی فول تراک حمل شود. فول تراک همان در اختیار داشتن یک تراک کامل می باشد که برای حمل باری با وزن یا حجم زیاد مناسب است.

مدت زمان حمل بار زمینی به انگلستان بسیار طولانی تر از سایر روش ها است اما به دلیل کمتر بودن هزینه ارسال بار به انگلستان و حمل بار از انگلستان در حمل بار زمینی به انگلستان در مقایسه با روش های دیگر حمل بار، خیلی از تجار مایل به حمل بار زمینی به انگلستان می باشند.

حمل دریایی بار به انگلستان
حمل بار از انگلستان می تواند به صورت دریایی به سه روش فول کانتینر ، خرده بار و فله ای (BULK) انجام بگیرد.
حمل خرده بار یا فول کانتینر با استفاده از کانتینرهای 20 فوتی یا 40 فوتی انجام می شود که صاحب بار با توجه به ابعاد و وزن کالای خود می تواند آن را با کانتینر 20 یا 40 فوتی و به صورت خرده بار ، فول کانتینر و فله ای حمل کند.

انگلستان دارای بنادر مهمی است که حمل بار دریایی از آن ها صورت می گیرد. بنادری مهمی مانند لندن ، برمن ، کلن و دویسبورگ از جمله این بنادر می باشند. جالب است بدانید لندن دومین شهر بزرگ انگلستان است که به خاطر بندر معروفش شناخته می شود و 1700 شرکت حمل و نقل در این شهر دفتر مرکزی دارند.
نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که حمل بار دریایی از انگلستان به صورت فله ای برای کالا های حجیم یا ترافیکی توصیه می شود زیرا بسیاری از کالاهای دیگر باید به صورت بسته بندی شده در کانتینر قرار بگیرند تا از خطرات احتمالی در حمل بار دریایی از انگلستان مصون بمانند و این باعث می شود تا در این مورد خاص هزینه حمل بار دریایی از انگلستان حتی نسبت به حمل بار زمینی از انگلستان مقرون به صرفه تر باشد.

حمل هوایی بار به انگلستان
حمل وسایل منزل به انگلستان

ارسال بار به انگلستان و حمل بار از انگلستان به صورت هوایی در شهرهای مهم انگلستان مانند فرانکفورت ، کلن ، لندن و دوسلدورف انجام می شود.
فرودگاه فرانکفورت یکی از پرترددترین فرودگاه های جهان است و قطب اصلی شرکت های هواپیمایی لوفت هانزا محسوب می شود.
حمل بار هوایی از انگلستان به دو صورت مستقیم و غیر مستقیم است. در روش حمل بار دریایی به صورت مستقیم، کالا از انگلستان مستقیماً به ایران حمل می شود. اما در روش غیر مستقیم حمل بار هوایی از انگلستان که برای کالاهای تحریمی و غیر تحریمی صورت می گیرد ، ابتدا کالا از انگلستان به کشور دیگری مانند امارات حمل شده و سپس از آن کشور یعنی امارات به ایران ارسال می شود.

مدت زمان حمل بار هوایی از انگلستان کمتر از سایر روش ها بوده که از مزایای این نوع حمل می باشد. زمان حمل بار به نوع ایرلاین و شیوه حمل بار از انگلستان بستگی دارد. زمان حمل بار هوایی از انگلستان بسته به متغیر های گفته شده بین 2 تا 5 روز است.

هزینه حمل بار هوایی از انگلستان بیشتر از سایر روش ها بوده اما به دلیل کمیت مهمی چون زمان این نوع حمل برای بارهایی با حجم و وزن کم و یا تجاری که از نظر زمانی در مضیقه قرار دارند توصیه می شود.
امروزه کالاهای زیادی از انگلستان وارد کشور ما می شود. عمده واردات به کشور ما شامل کالاهایی مانند محصولات شیمیایی، ماشین آلات، وسایل الکترونیکی، محصولات دارویی ، مواد خوراکی، پلاستیک، فلزات و تجهیزات حمل ونقل می باشد.

مقدار وزن بار که مهمترین عامل در تعیین هزینه کلی بار هست . و بر اساس وزن نهایی بر روی باسکول فرودگاه امام خمینی (ره) تعیین می شود . شرکت هایی هواپیمایی وزن بار را در دو حالت بررسی می کنند وزن عادی بار و وزن حجمی بار هر کدام بیشتر باشد آن را مد نظر قرار می دهند .

بازه وزنی بار برای ارسال هوایی بسته نیست و شما به هر میزان بار می توانید به هر کشوری ارسال کنید . تعرفه فرودگاهی ارسال بار بر اساس وزن به صورت زیر است :

بار مینیمم زیر 45 کیلو – 45 کیلو – 100 کیلو – 300 کیلو – 300 کیلو به بالا | هر چه میزان بار شما بیشتر شود هزینه ارسال پایین تر خواهد آمد .

همچنین ارسال بار به انگلیس هم از طریق روش های ذکر شده انجام میشود.
شرایط و مراحل ارسال انواع بار ها به انگلستان با باربری بارنش
باربری به انگلستان

1 . مشاوره تلفنی، بازدید کارشناس رایگان برای ارسال کالا به انگلستان
مرحله اول ارسال کالا به انگلستان : فریت بار یعنی همان ارسال کردن یک بار. اولین مرحله در فریت بار به انگلستان چه به صورت هوایی و چه زمینی مشاوره تلفنی در خصوص انتخاب نوع حمل و همچنین هزینه میباشد. در مرحله دوم در صورت نیاز کارشناسان ما برای بررسی و بسته بندی بار جهت ارسال کالا به انگلستان اقدام میکنند.

توجه کنید : حمل خرده بار به انگلستان و حمل بارهای تجاری به این کشور گاها دارای ضوابط و شرایط متفاوتی است. برای مثال در خصوص ارسال فرش به انگلستان اگر قصد ارسال فرش دستباف دارید جزئیات بیشتر را از همکاران ما جویا شوید.

2 . تخمین نوع بسته بندی فریت هوایی و یا نوع کانتینر برای ارسال بار به انگلستان
اگر لازم باشد بار به صورت هوایی به انگلستان ارسال شود به احتمال زیاد باید بسته بندی به صورت پالت چوبی و یا فلزی برای ارسال بار به انگلستان صورت بپذیرد که در صورت تمایل شما این نوع بسته بندی هم از طرف شرکت ما انجام میشود.

3 . بسته بندی برای حمل بار به انگلستان
توجه داشته باشید که سهل انگاری در انجام بسته بندی کالا، لوازم برای حمل بار به انگلستان و رعایت نکردن استانداردها، سبب آسیب دیدگی بار و ایجاد خسارت میشود. در نهایت علاوه بر خسارت های وارده در حمل بار به انگلستان ، هزینه حمل بار به انگلستان پرداخت شده نیز به خسارت های فوق اضافه میشود. تمام مراحل بسته بندی کالای تجاری و لوازم توسط ما و به دقت صورت خواهد گرفت.

4 . تهیه لیست بسته بندی قبل از فرستادن بار به انگلستان
تمامی اقلام کالا، لوازم و کالا پیش از فرستادن بار به انگلستان حتما باید شماره گذاری و به صورت لیست تهیه شود. لیست تهیه شده برای فرستادن بار به انگلستان میبایست به زبان کشور مقصد ترجمه شده باشد.

نکته : نسخه ترجمه به زبان انگلستانی برای فرستادن بار به انگلستان برای ارائه به گمرک مقصد ضروری میباشد.

5 . سمپاشی کردن و صدور گواهینامه های معتبر بین المللی برای کارگو انگلستان
کارگو به معنی بار است و کارگو انگلستان یعنی فرستان بار به انگلستان. کارگو انگلستان تمامی کالاها به خصوص بسته بندی های ساخته شده ازانوع چوب های خام، پالت ها و سایر کالاهای چوبی بر اساس قوانین حتما باید در مبداء و با رعایت شرایط خاص توسط گاز و یا قرص های به خصوص و در درجه حرارت و مدت زمان معین سمپاشی شده و سپس و گواهی سمپاشی آن (FUMIGATION CERTIFICATE) توسط شرکت های دفع آفات نباتی معتبر و مجاز برای کارگو انگلستان صادر شود.

6 . بارگیری و ارسال به گمرک یا فرودگاه برای ارسال بار به انگلستان
6 امین مرحله از ارسال بار به انگلستان مربوط به بارگیری و حمل بار است.

در صورت حمل هوایی به انگلستان، بار شما با یک وانت، خاور یا هر وسیله مورد نیاز دیگری به فرودگاه امام خمینی(ره) برای ارسال بار به انگلستان صورت خواهد گرفت.

در صورت حمل زمینی به انگلستان، کانتینر شما برای حمل بار زمینی به انگلستان ابتدا به گمرک غرب تهران و سپس به مرز غربی بازرگان منتقل میشود.

7 . تشریفات گمرکی ایران، بازرسی توسط سگ مواد یاب و پلمپ کانتینر
در صورت حمل بار زمینی به انگلستان پس از انتقال آن به گمرک غرب تهران، محموله توسط سگ مواد یاب چک شده و کانتینر برای حمل بار زمینی به انگلستان پلمپ میشود.

8 . تحویل بار به هواپیمایی یا باربری زمینی
در حمل بار به انگلستان با هواپیما پس از صدور بارنامه هوایی، بار شما برای حمل بار هوایی به انگلستان نحویل داده میشود.

در حمل بار زمینی به انگلستان بعد از اینکه کانتینر در گمرک بررسی شد، برای حمل بار به انگلستان با تریلی آماده میشود.

9 . صدور بیمه نامه معتبر بین المللی
بیمه نامه برای حمل بار به انگلستان به صورت زمینی و یا هوایی با توجه به ارزش بار تعیین میگردد. یعنی از شما پرسیده می شود که ارزش ریالی بار چقدر است. سپس با توجه به مقدار قیمتی که مشتری اعلام می کند، در ازای هر یک میلیون تومان، هزار تومان هزینه بیمه در نظر گرفته و با توجه به لیست بسته بندی، بیمه نامه صادر و ترجمه دقیق خواهد شد.

10 . پیگیری آنلاین پس از حمل بار به انگلستان با کشتی و یا هواپیما
در آخرین مرحله پس از ارسال بار به انگلستان ، می توانید از طریق سایت ما به صورت آنلاین پیگیری لوازم و یا کالای تجاری خود را در هر زمانی انجام دهید. پس از ارسال بار به انگلستان، لینک پیگیری بار و شماره بارنامه برای شما ارسال خواهد شد.

 

بسته بندی و حمل تمامی وسایل برای انتقال به انگلستان
بسته بندی وسایل

اولین و مهم ترین کاری که قبل از انجام باربری به انگلستان باید انجام داد بسته بندی وسایل است تا وسایل در طول مسیر آسیب نبینند و صحیح و سلامت در مقصد تحویل شما عزیزان داده شود.

شما میتوانید از تیم بسته بندی باربری فردین استفاده کنید که تشکیل شده از خانم ها و آقایانی متخصص و کاربلد هستند و با تجهیزات پیشرفته وسایل و لوازم شما را بسته بندی میکنند.بعد از بسته بندی برای انسجام بیشتر کارتن های بسته بندی شده را بر روی پالت پلاستیکی قرار می دهند و با استفاده از تسمه و نایلکس کاملا بار را بر روی پالت فیکس می کنند .

توجه : خدمات بسته بندی فقط و فقط باید توسط شرکت فردین انجام شود و بار بسته بندی شده را به هیچ وجه شرکت قبول نمی کند .

نکته مهم : سرویس ارسال نیرو برای بسته بندی فقط برای شهر تهران و کرج می باشد و مابقی شهرهای کشور باید باید خود را با استفاده از باربری به انبار شرکت در خیابان سهروردی شمالی ارسال کنند تا کار پکینگ در آنجا انجام شود .

توجه داشته باشید : شرکت ما برای راحتی و آسایش مشتریان خود به مدت ۴۰ روز می تواند بار شما را به صورت رایگان در انباری خود نگهداری کند و هر موقع که خواستید بار برای شما ارسال شود .

بعد از اتمام مرحله بسته بندی تمامی پالت ها و کارتن ها با استفاده از تجهیزات مناسب باربری در کامیون قرار داده می شود و بار به سمت فرودگاه حمل می شود .

همچنین در صورتی که میخواهید خودتان وسایل را بسته بندی کنید ، میتوان کارتن و تجهیزات بسته بندی وسایل را از شرکت ما خریداری کنید.

 

سایر خدمات باربری ایران به انگلستان
بسته بندی تخصصی بار جهت ارسال بار به انگلستان
فریت بار اضافه بار مسافری به انگلستان
فریت بار لوازم منزل به انگلستان
فریت بار تجاری به انگلستان
ساخت جعبه چوبی جهت حمل مطمئن وسایل شما به انگلستان
دریافت بار از منزل شما در مبدا و حمل به فرودگاه
انجام امور تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا در گمرک
انبار داری بار شما در مبدا و ارسال آن به مقصد پس ازتایید شما مبنی بر حمل بار
صدور بارنامه هوایی جهت فریت بار به انگلستان با بهترین نرخ حمل بار به انگلستان و دریافت رزرو کتبی بار از هواپیمایی
دیگر خدمات هم عبارتند از :

ارسال بار مسافری به انگلستان – ارسال و صادرات لوازم و وسایل منزل به انگلستان – ارسال و صادرات مبلمان و تخت و پیانو به انگلستان – ارسال و صادرات فرش و تابلو فرش به انگلستان – ارسال و صادرات صنایع دستی به انگلستان – ارسال و صادرات میوه ، سبزیجات ، خشکبار و شیرینی به انگلستان – ارسال و صادرات قارچ به انگلستان – ارسال و صادرات زعفران به انگلستان – ارسال و صادرات لوازم و تجهیزات رستورانی از قبیل کباب پز و کباب زن و خمیر زن و دیگ و اجاق گاز به انگلستان – ارسال و صادرات بارهای تجاری و غیر تجاری به انگلستان – ارسال بارهای نمایشگاهی به انگلستان – ارسال انواع ظروف چینی و فلزی به انگلستان – قیمت مناسب جهت فریت بار – هزینه پایین ارسال بار به انگلستان و …

 

هزینه ارسال بار به انگلستان

 

نکات مهم برای ارسال بار به انگلستان
در فریت بار به انگلستان سعی کنید از کارتن های ابعاد متوسط برای بسته بندی استفاده کنید چون کارتن های سنگین و بزرگ جابه جایی اونها خیلی مشکل تر هستند و امکان آسیب دیدن اونها بیشتر هستند. در این کار باید توجه داشته باشید که اندازه کارتن ها خیلی با هم تفاوت نداشته باشند تا اگر بعدا تصمیم به پالت بندی گرفتید به مشکل برنخورید . برای این خدمات این نکته را مد نظر داشته باشید برای بدست آوردن وزن مناسب برای یک کارتن از روش که بیان می کنم استفاده کنید تا به بتونید وزن مناسب کارتن جهت بسته بندی را بدست آورید. برای این کار طول ،عرض و ارتفاع کارتن را در هم ضرب کنید و مقداری که بدست می آید بر عدد ۱۱۱۱ تقسیم کنید تا وزن مناسب برای هر کارتن بدست آورید. چون اگه وزن بار شما از این مقدار کمتر بشه بار شما را حجمی حساب می کنند که هزینه آن به مراتب بیشتر می شود.

 

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار مسافری به انگلستان
شما یا نماینده شما با در دست داشتن بلیط و پاسپورت خود در زمان حضورتان درگمرک فرودگاه می توانید اقدام به فرستادن بار به در انگلستان یا حتی ارسال بار به فرانسه نمایید. البته بدیهی است که باید مشخصات کامل (آدرس و تلفن) شخص مورد نظر در برلین که دریافت کننده بار شما در فرودگاه هیترو برلین می باشد با خود همراه داشته باشید.

 

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار تجاری به انگلستان
با توجه به جمعیت زیاد ایرانیان در برلین افراد بسیاری اقدام به صادرات بار تجاری به انگلستان مینمایند. برای ارسال بارهای تجاری به انگلستان علاوه بر مدارک شناسایی می‌بایست کارت بازرگانی نیز در دسترس داشته باشید. در صورت نداشتن کارت بازرگانی میتوانید از کارت بازرگانی نمایندگان ما با رعایت ضوابط خاص استفاده نمایید.

 

هزینه ارسال بار به انگلستان

هزینه ارسال و حمل بار به انگلستان دارای نرخ های تعیین شده و مشخصی نیست و شرکت های باربری بین المللی که کار فریت بار و کارگو بار انجام می دهند هزینه های متفاوتی را دارند و قوانین خاص خودشان را برای این کار دارند زیرا ممکن است مصلا شرکتی ماشین های بهتری داشته باشد یا همچنین برای انجام امور گمرکی آشنا و دوستی داشته باشد که کار ها را سریعتر انجام دهد . از طرف دیگر هزینه حمل بار به شهرهای مختلف انگلستان با همدیگر فرق می کند . لذا جهت کسب اطلاع دقیق از هزینه فریت بار به انگلستان با شماره های ما تماس بگیرید.

عواملی که بر قیمت ارسال بار تاثیرگذارند شامل این موارد میشوند :

شهر مقصد ، حجم و وزن بار ، ایرلاینی که برای ارسال لوازم خود انتخاب کرده اید و نوع بسته بندی و خدمات جانبی مانند استفاده از کارت بازرگانی ، برای کسانیکه قصد ارسال بار غیر تجاری و یا نمونه های تجاری و یا بار نمایشگاهی ویا خروج موقت به این کشور را دارند.

 

هزینه ترانزیت به انگلستان
ترانزیت بار به انگلستان همان باربری زمینی به انگلستان میباشد که از طریف راه های زمینی و مرز های زمینی توسط کامیون و ترانزیت همراه با رانندگان کاربلد و راه شناس انجام میشود که قیمت کمتری نسبت به سایر روش ها است اما مدت زمان بیشتری برای رسیدن به مقصد نیاز دارد و به کسانی پیشنهاد میشود که عجله ای ندارند.

این خدمات شامل بیمه نامه رسمی برای حوادث غیر قابل پیش بینی مانند آتش سوزی و تصادف و غیره است که باعث میشود به مشتریان اطمینان خاطر بدهد و نگران وسایلشان نباشند.

باربری ما دارای وسایل نقلیه سالم و مطمئن و رانندگان مطمئن میباشد که این وسایل نقلیه در حجم و ظرفیت های مختلف هم وجود دارند.

هزینه این خدمات بستگی به مقدار ، نوع ، شهر مقصد ، نوع وسایل نقلیه و غیره دارد و میتوانید برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

ارسال بسته به انگلستان

 

سوالات متداول
1 . مسافران خروجی تا چه میزان کالا را می توانند همراه خود به خارج از کشور ببرند؟
مسافران خروجی اعم از اینکه ایرانی باشند یا خارجی, می توانند علاوه بر وسایل سفر و لوازم شخصی, کالاهای ایرانی به هر میزان و کالای ایرانی تا سقف مقرر در آیین نامه مسافران ورودی را همراه ببرند. مشروط بر آنکه هر دو گروه کالا جنبه تجاری پیدا نکنند.
مسافران خروجی از قلمرو گمرکی به مقاصد مناطق آزاد و ویژه اقتصادی مشمول مقررات این ماده نیستند و در صورتی که از طریق مناطق مذکور از کشور خارج شوند, موظفند کالای همراه خود را به گمرک اظهار نمایند.

2 . خروج زیور آلات شخصی همراه مسافر تا چه میزان مجاز است؟
خروج زیور آلات شخصی همراه مسافر حداکثر تا میزان 150 گرم از انواع مصنوعات طلا مجاز خواهد بود.
چنانچه زیورآلات مورد بحث مزین به سنگ های گرانبها از قبیل الماس, زمرد و برلیان باشد نبایستی وزن منصوب به آنها از اجزاء قیراط (کمتر از یک قیراط) تجاوز نماید.

مقررات خروج فرش و گلیم دستباف از کشور چگونه است؟
1) خروج فرش دستباف به همراه مسافر تا سقف 20 متر مربع مجاز بوده و محدودیتی از نظر تعداد قطعات فرش همراه مسافر در سقف متراژ یاد شده وجود ندارد. بدیهی است خروج فرش های نفیس که دارای ارزش های تاریخی و میراث فرهنگی هستند, ممنوع است.
2) خروج فرش همراه مسافر علاوه بر مرزهای هوایی از مرزهای زمینی و دریایی نیز مجاز می باشد.

چقدر طول میکشد بار به انگلستان برسد؟
معمولا از دو تا چهار روز زمان نیاز است .اگر ایام خاصی که باعث ترافیک در خدمات میشود نباشد معمولا ظرف 4 روز این کار انجام میوشد.

کجا و در چه زمانی میتوان اقدام به ارسال بار خود کرد؟
از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 صبح لغایت 2 بعد از ظهر در پایانه ی هوشمند بار واقع در فرودگاه امام خمینی . کلیه ی تشریفات گمرکی و بازرسی و بارنامه حدود 2 الی 3 ساعت بطول می انجامد.

حمل بار به تمام کشور ها شماره تماس : 09151060970

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حمل بار به تمام کشور ها شماره تماس : 09151060970

دکمه بازگشت به بالا