باربری بین المللیحمل و نقل بین المللی ایران اروپا

شرکت حمل بار به گرجستان

حمل بار به گرجستان

حمل بار به هر کشوری راه های مختلف مخصوص به خود را دارد که بسته به نوع مسافت، ابعاد مسافت و… یکی از آن ها را بهترین انتخاب می کنند. حمل بار به گرجستان،کشوری واقع در قفقاز جنوبی است که از غرب با دریای سیاه، از شمال با روسیه، از جنوب شرق به جمهوری آذربایجان و از جنوب با ترکیه و ارمنستان هم‌مرز است هم روش مخصوص به خود را دارد.
انتخاب روش ارسال بار همواره برقراری نوعی تعادل بین هزینه و سرعت انجام کار بوده است. یعنی مثلا حمل بار از یک کشور به کشوری با فاصله زیاد، اگر بخواهیم در کمترین زمان انجام شود و هزینه آن برای فرستنده بار چندان مطرح نباشد، قطعا ارسال هوایی بهترین گزینه است.

ارسال بار به تفلیس

در ارسال بار از ایران به تفلیس به علت بعد کم مسافت به نظر می رسد که بهترین راه ارسال بار همان گزینه زمینی و حمل بار از طریق جاده است. یکی از مهم ترین دلایل این امر هزینه بسیار مقرون به صرفه تر این روش می باشد. بطوریکه اختلاف قیمتی که با حالت هوایی دارد، چنان قابل توجه است که بسیاری از تجار این شیوه را به سایرین ترجیح می دهند. ما در بارنش انواع بارها را با امن ترین و مقرون به صرفه ترین قیمت از شما تحویل گرفته و به تفلیس یا سایر نقاط گرجستان ارسال می کنیم. اگر شما بار کفش، لباس، چرم و… دارید و می خواهید آنها را با امنیت بالا در عین سرعت انجام کار به تفلیس ارسال کنید، تا پایان این مطلب با ما همراه باشید!

نوشته های مشابه

انواع حمل زمینی بار به تفلیس

ارسال بار زمینی به تفلیس در حالت کلی با دو روش انجام می گیرد که به شرح زیر است:

1- حمل بار به گرجستان به صورت فول تراک
در ارسال بار به تفلیس این روش برای بارهایی کاربرد دارد که حجم شان بسیار زیاد است. بطوریکه می تواند یک کانتینر را کاملا پر کند. ارسال به روش دربستی مقیاس و ویژگی های خاص خود را دارد که اگر بار شما جزو هر یک از آنها باشد، باید به این روش انجام گیرد.
• بارهایی که حجم آنها از 10 پالت بیشتر است.
• بارهایی که شکستنی هستند و ریسک حمل شان بالاست. در این حالت حجم کالا شاید خیلی بالا نباشد اما فرستنده به علت حساسیت بالا یک کانتینر را انتخاب می کند.
• برای بارهایی که زمان تحویل شان مهم است. در این موارد چون کانتینر فقط به یک کالا اختصاص داده شده است، صرفا در محلی که کالا تحویل داده می شود، بار متوقف می گردد.
این نکته را به خاطر داشته باشید که اگر بار شما یک کانتینر کامل را فول کند، زمان تحویل بار 5 روز کاری است.
2- حمل خرده بار به گرجستان
این روش برای بارهایی مناسب است که حجم آنها کمتر است و یک کانتینر کامل را پر نمی کند. بنابراین شما صرفا بخشی از فضای کانتینر را اشغال کرده و فقط هزینه بخش خود را می پردازید. بر خلاف روش قبل، هزینه حمل در این روش بین تمام افرادی تقسیم می شود که با هم یک کانتینر کامل را پر کرده اند. در یک نگاه کلی اگر بخواهیم بگوییم، روش LTL برای افرادی مناسب است که بار آنها خرده بار است و ضمنا زمان تحویل کالا نیز برای شان چندان مهم نیست. در غیر اینصورت اگر محدودیت زمانی دارید، روش FTL برای شما مناسب تر خواهد بود
قیمت ارسال بار به تفلیس
هزینه تمام شده ارسال بار به تفلیس به عوامل متعددی بستگی دارد که در ادامه به چند مورد از مهم ترین آنها اشاره می کنیم:
قیمت ارسال بار به تفلیس
• فصل باربری
• وزن کالا
• روش حمل کالا
• ابعاد کالا
• نوع بار و …
همچنین ذکر این نکته نیز خالی از لطف نیست که اتحادیه باربری هم هر ساله نرخ های جدیدی را برای حمل بار توسط شرکت ها اعلام می نماید. اگر به دنبال اطلاعات کامل تری در خصوص نرخ و قیمت ارسال بار به تفلیس هستید، حتما با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را در این خصوص راهنمایی کنند.

حمل بارهای صادراتی

بسیاری از بارهایی که به تفلیس ارسال می شوند، بارهای صادراتی از سوی تولید کنندگان ایرانی هستند. حمل این نوع بارها به دو روش کلی انجام می گیرد که عبارتند از:
• حمل بار بصورت مستقیم یا ترانزیت: در این روش بارها مستقیما از طریق كاميون هاي ترانزيت که کاپتاژ نیز خوانده می شوند، بطور مستقیم به تفلیس ارسال می شوند. چرا که این ماشین ها اجازه عبور از مرز را دارند.
• حمل بار بصورت غیر مستقیم: در این روش باری که صادر شده است، در ابتدا به مناطق مرزی از جمهوری گرجستان ارسال می شود که با ایران مشترک است. پس از اینکه مراحل گمرکی را بطور کامل پر کرد، به کامیون های گرجستان منتقل و به تفلیس ارسال می گردد.
بارنامه بار زمینی به تفلیس
پس از بررسی کامل انواع روش های ارسال بار به تفلیس به بحث سایر خدماتی می رسیم که در طول پروسه آن بایستی توسط شرکت حمل بار انجام گیرد! اولین آنها بارنامه است. بارنامه در حقیقت سندی است که رابطه بین فرستنده و گیرنده را در حمل بارهای بین المللی مشخص و راحت تر می کند. ارسال بار به تفلیس نیز در این خصوص مستثنی نیست و یکی از الزاماتی که دارد، همین صدور بارنامه است. در بارنامه ها موارد ذیل بایستی کاملا مشخص شوند:
• آدرس و مشخصات فرستنده بار
• آدرس و مشخصات گیرنده
• نوع، اندازه، تعداد و وزن بار
• مبدا کالا
• مقصد دریافت کالا
• هزینه کرایه مسیر
بارنامه یا cmr
پس از اینکه بارنامه تنظیم و صادر شد، سه نسخه از آن تهیه می کنند که یکی به فرستنده، یکی به شرکت حمل و نقل بار زمینی همچون بارنش و دیگری به گیرنده داده خواهد شد.
بیمه نامه ارسال بار زمینی به تفلیس
بیمه در ارسال هر کالا یا باری به منظور تضمین در ارسال بار و نیز مراقبت از آن انجام می گیرد. یکی از مهم ترین کارها در ارسال بار به تفلیس دقیقا همین بیمه نامه بار یا خرده بار است. در این صورت چنانچه بار شما به هر دلیلی آسیبی ببیند، بایستی خسارت را از شرکت بیمه مورد نظر دریافت کنید. در خصوص هزینه بیمه نیز باید گفت که بستگی به ارزش بار و نیز نوع کالای ارسالی شما دارد.
یکی از مواردی که در انتخاب شرکت حمل بین المللی باید حتما در نظر بگیرید، دقیقا صدور بیمه نامه بین المللی بار شماست. ما در بارنش با کادری مجرب و با تجربه تمامی این موارد را مو به مو برای مشتریان خود انجام می دهیم تا بار آنها در امنیت کامل به مقصد مورد نظر برسد. ما همچنین می توانیم بهترین شرکت های بیمه بین المللی را به شما معرفی کرده و در این راه کنارتان باشیم.

چگونه باربری مقرون به صرفه تری از ایران به تفلیس داشته باشیم؟

این موضوع مستقیما به شرکت حمل باری برمی گردد که شما جهت ارسال بار به تفلیس با آن قرارداد می بندید! شرکت های مختلفی هستند که در زمینه ارسال بار به تفلیس فعالیت می کنند. این شرکت ها هر یک قوانین مربوط به خود را دارند و هزینه حمل آنها نیز متفاوت است. ما نسبت به کیفیت خدماتی که به مشتریان خود ارائه می دهیم، مقرون به صرفه ترین قیمت حمل بار را در بین سایرین داریم.
“اگر می خواهید در ایجاد تعادلی بین کیفیت و قیمت بهترین نتیجه را بگیرید، با بارنش تماس بگیرید و شرایط حمل بار آن را با دیگران مقایسه کنید!!”
چرا ارسال بار به تفلیس با بارنش؟
بارنش با کادری مجرب و با سالها سابقه در زمینه ارسال بار و خرده بار به تفلیس به تجربه تمامی موارد ضروری و چالش های ارسال بار به تفلیس و جمهوری گرجستان را شناسایی کرده و قدم به قدم می تواند در کنار شما باشد. به گونه ای که راحت ترین تجربه حمل بار را خواهید داشت. در ادامه چند مورد از مهم ترین مزایای کار با بارنش یولی را با شما عزیزان در میان می گذاریم. با ما همراه باشید.

حمل بار به تمام کشور ها شماره تماس : 09151060970

چرا ارسال بار به تفلیس با بارنش؟

1- قیمت مقرون به صرفه:
دفتر مرکزی ما در تبریز واقع است که در نزدیک ترین فاصله به تفلیس قرار دارد!! در نتیجه به علت ارتباطات و مراوداتی که ما در طی این سالها با تفلیس داشته ایم، می توانیم بار شما را از راه هایی ارسال کنیم که در عین داشتن امنیت کافی، قیمت بسیار مقرون به صرفه تری را هم برای شما داشته باشد.
2- تیم پشتیبانی قوی و متعهد:
مسئله فقط اقدام برای ارسال بار و خرده بار به تفلیس نیست. بلکه کار مهم تر ما تازه پس از آن آغاز می شود. ما با یک تیم قدرتمند و متعهد جهت پشتیبانی مشتریان، تا لحظه تحویل بار در تفلیس در کنار آنها خواهیم بود.
3- تحویل به موقع بار در تفلیس:
ما با نفوذ و تجربه ای که در کار ارسال بار به تفلیس داریم، می توانیم این مورد را برای مشتریان تضمین کنیم که بار آنها درست در زمان گفته شده به مقصد مورد نظرشان تحویل داده شود. این زمان برای بارهای FTL تا 5 روز کاری و نیز برای بارهای LTL بین 7 تا 10 روز کاری است.
4- استفاده از ماشین آلات به روز و ایمن برای ارسال بار:
ما در طی سالها تجربه ارسال خرده بار به تفلیس توانسته ایم با شرکت های حمل کارکشته ای ارتباط گرفته و از به روز ترین ماشین آلات جهت این کار کمک بگیریم. بنابراین اگر بار شما کالای حساسی است و حتما می خواهید بدون هیچگونه آسیبی به تفلیس برسد، می توانید با خیال راحت به بارنش اطمینان کرده و صفر تا صد کار خود را به ما بسپارید.
استفاده از ماشین آلات به روز و ایمن
فریت بار به تفلیس را به بارنش بسپارید!!
با توجه به مطالبی که گفته شد، بهتربن روش ارسال بار به تفلیس ارسال از طریق زمینی است و با ماشین آلاتی که تازه نفس و ایمن هستند و بار را در سرعت بالا به مقصد می رسانند. در عین اینکه سلامت بار را هم تضمین نمایند. بارنش تمامی این شرایط را در کنار لیستی بلند بالا از خدمات دیگر به شما عزیزان ارائه می دهد تا بهترین تجربه حمل بار به تفلیس را داشته باشید. مسلما این به یکبار امتحانش می ارزد!! کافیست به یک تلفن کنید و درخواست خود را ثبت نمایید. می بینید که کارها به سرعت انجام خواهند شد.
سوالات متداول کاربران در زمیه اراسال بار به گرجستان

بسیاری از کاربران هستند که در ابتدا اطلاعات اندکی در زمینه حمل بار به تفلیس دارند و در نتجیه نیازمند مشاوره هستند. ما در ادامه متداول ترین سوالاتی را که این عزیزان در طی سالها از ما پرسیده اند را به ترتیب مطرح کرده ایم.
حمل بار زمینی به تفلیس از کدام مرز انجام می‌گیرد؟
این سوالی است که عموما بسیاری از مشتریان از ما می پرسند. حمل از طریق مرزهای آستارا، بیله سوار و جلفا انجام می گیرد. بارنش در تبریز، تهران و آستارا بارها را از مشتریان داخلی تحویل می گیرد.
از چه ماشین هایی برای ارسال بار به تفلیس استفاده می شود؟
برای این کار از ماشین هایی همچون کامیون‌های مجهز، کامیونت‌ها و تریلی‌های باربری استفاده می شود.
ارسال کالا از کدام نقاط کشور به تفلیس انجام می شود؟
شما در هر نقطه از کشور عزیزمان که هستید، می توانید جهت ارسال بارهای خود به تفلیس و جمهوری گرجستان با بارنش تماس بگیرید تا صفر تا صد کار ارسال بار را برای شما انجام دهد. دقت کنید که ما قادریم این کار را با مقرون به صرفه ترین قیمت برای شما انجام دهیم.

حمل بار از تهران به تفلیس با کمترین تعرفه

همانطور که در بالاتر هم گفته شد، دفتر مرکزی ما در تبریز واقع است. اما جهت راحتی مشتریان امکان تحویل بار از تهران و آستارا را هم داریم. شما می توانید بار خود را در تهران به ما تحویل دهید و صفر تا صد کار ارسال بار به تفلیس را به ما بسپارید تا آن را با مقرون به صرفه ترین قیمت برایتان انجام دهیم.

حمل بار از تهران به تفلیس
مشاوره تخصصی و رایگان برای ارسال بار به تفلیس

اگر شما به تازگی قصد ارسال بار به تفلیس و جمهوری گرجستان را دارید، حتما با کارشناسان ما در بارنش یولی تماس بگیرید تا با یک مشاوره رایگان صفر تا صد مسائلی را که در این خصوص باید بدانید، به شما منتقل کنند. همچنین می توانید تمامی مراحل کار خود را به شرکت بین المللی حمل بارنش بسپارید تا این کار را در امنیت کامل و نیز با مقرون به صرفه ترین قیمت برایتان انجام دهند.

سخن پایانی

بارنش با سالها سابقه در کار ارسال بار و خرده بار به تفلیس با بسیاری از شرکت ها و مراکز موجود در تفلیس ارتباط برقرار کرده و تمامی تلاش خود را به کار بسته است تا بتواند بهترین خدمات را در این خصوص به شما عزیزان ارائه دهد. دقت داشته باشید که ارسال بار به تفلیس به این علت که جنبه بین المللی دارد، از یک فرایند پیچیده برخوردار بوده و نیازمند تجربه کافی است که حتما باید به تیمی محول شود که واقعا توان و امکانات لازم برای اجرای آن را داشته باشد. شما می توانید همه روزه حتی روزهای تعطیل با ما تماس بگیرید و سوالات تخصصی خود را از ما بپرسید.

 

حمل بار به تمام کشور ها شماره تماس : 09151060970

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حمل بار به تمام کشور ها شماره تماس : 09151060970

دکمه بازگشت به بالا