حمل و نقل دریایی

حمل بار به آلمان

شرکت حمل بار به آلمان

بارنش با سالها تجربه در زمینه حمل و نقل جز پیشروان شرکتهای حمل و نقل ایران اروپا به شمار می‌رود. این شرکت با خدمات متنوع در حمل بار به آلمان آماده ارائه سرویس های مختلف حمل و نقل به این کشور اروپایی است. شما میتوانید همه روز برای دریافت مشاوره با کارشناسان حمل ما در این مجموعه در تماس باشید.

کشور آلمان دارای ۱۶ ایالت است بزرگترین ایالت بایرن یا باواریا در جنوب و کوچک‌ترین ایالت برمن در شمال غربی است کشور آلمان ترکیبی از دشت و جنگل و کوه و ساحل و تعدادی جزیره و مجموعه‌ای از باتلاق‌ها و دریاچه‌ها است در شمال این کشور سرزمین‌های پست قرار دارند که سواحل آن سدبندی شده‌است دشت‌های پست شمالی به دشت‌های مرکز کشور آلمان وصل می‌شوند بزرگترین دشت‌های کشور آلمان دشت‌های راین بالا، وستفالن و دشت‌های منطقه لایپزیگ هستند در شمال کشور آلمان تعداد زیادی برکه و دریاچه یافت می‌شود در قلب کشور آلمان رشته‌کوه‌های مرکزی قرار دارند، این رشته‌کوه‌ها شمال و جنوب کشور آلمان را از هم جدا می‌کنند کوه‌های هارتس، ارتس، فیشتل، هونسروک و جنگل‌های باواریا از شمال به جنوب کشیده شده‌اند بلندترین کوه آلمـان تسوگ اشپیتسه، در قسمت کشور آلمانی رشته‌کوه آلپ در جنوب این کشور با ارتفاع ۲۹۶۲ متر است

نوشته های مشابه

حمل بار جاده ای به آلمان

حمل جاده ای به کشور آلمان به دو صورت فول تراک و خرده بار انجام می‌شود. این روش یکی از کم هزینه ترین روش‌های حمل بار می‌باشد اما مدت زمان حمل زمینی به کشور آلمان بسیار طولانی تر از حمل دریایی و حمل هوایی است. حمل انواع خرده بار به آمان پذیرفته می‌شود. اما باید وزن بار حداقل یک تن باشد. شما میتوانید بار خود را برای ارسال به آلمان به یکی از انبار های بارنش در مشهد و یا تهران تحویل دهید. لطفا از ارسال ظروف شکستنی، و انواع مبل به آلمان به صورت سرویس خرده اجتناب کنید. زیرا کلیه بارها در مرز ترکیه بازرسی می‌شوند. در این بازرسی نیروهای بارنش حضور ندارند و احتمال اسیب به بار قطع به یقین وجود دارد. برای ارسال این قبیل کالا از سرویس حمل هوایی به آلمان این مجموعه استفاده کنید.

حمل بار هوایی به آلمان

حمل هوایی به کشور آلمان به شهرهای مهم کشور آلمان مانند فرانکفورت، کلن، هامبورگ و دوسلدورف انجام می‌شود. هزینه حمل هوایی بیشتر از سایر روش‌ها می باشد اما به دلیل کمتر بودن مدت زمان حمل برای بارهایی با حجم و وزن کم توصیه می‌شود.

زمان حمل هوایی به کشور آلمان به نوع ایرلاین، نوع پرواز( مستقیم و غیر مستقیم ) و تعداد پرواز فرودگاه مبدا بستگی دارد. در حمل هوایی بسته بندی کالا از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. کالا شما باید به گونه بسته بندی شود که ضمن داشتن کمترین حجم بسیار مقاوم باشد. برای ارسال انواع ظروف بهتر است علاوه بر  پلاستیک حباب دار از پالت چوبی برای بسته بندی نیز استفاده گردد.

حمل هوایی برای فرش های ماشینی و دست بافت بهترین گزینه است.  شما میتوانید برای ارسال فرش به آلمان با همکاران ما تماس حاصل فرمایید.

حمل بار به تمام کشور ها شماره تماس : 09151060970

حمل بار دریایی به آلمان

حمل دریایی به کشور آلمان به سه روش فول کانتینر، خرده بار و فله انجام می شود. حمل بار دریایی به کشور آلمان به بنادر مهمی نظیر هامبورگ، برمن، کلن و دویسبورگ صورت می‌گیرد. هزینه حمل دریایی به کشور آلمان بیشتر از هزینه حمل زمینی می باشد. حمل بار دریایی برای کالاهای حجیم یا ترافیکی توصیه می‌شود که در این مورد خاص هزینه حمل دریایی مقرون به صرفه تر می باشد.

هزینه حمل بار به آلمان

هزینه ارسال بار با توجه به ابعاد محموله، وزن محموله، نوع ارسال، زمان ارسال متغیر است و باید توسط کارشناس حمل محاسبه گردد. شما میتوانید همه رو با کارشناسان ما در این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

روابط ایران و کشور آلمان

در سایت سفارت جمهوری اسلامی کشور ایران در برلین روابط کشور ایران و کشور آلمان چنین توصیف شده‌است: «جمهوری اسلامی کشور ایران و جمهوری فدرال کشور آلمان از دیرباز دارای روابطی خوب و سنتی بوده‌اند. روابط کشور ایران و کشور آلمان که از سابقه‌ای پانصد ساله برخوردار است متکی به خواست و تمایل ملتهای آنهاست که در دورانهای مختلف نظر به ملاحظات امنیتی و منافع مشترک آن‌ها بوده‌است. از نظر تاریخی مجموعه‌ای از ملاحظات و عوامل سیاسی، اقتصادی ـ بازرگانی و فرهنگی باعث نزدیکی دو کشور به هم بوده‌است. تاریخ دوکشور فراز و نشیب‌های زیادی داشته و مناسبات دوجانبه را در دورانهای مختلف تحت تأثیر قرار داده‌است.

در سایت سفارت کشور آلمان در تهران روابط کشور آلمان و کشور ایران چنین توصیف شده‌است:  کشور ایران و کشور آلمان به تاریخی طولانی در روابط سیاسی خود می‌نگرند که تا به اوایل قرن هفدهم می‌رسد. در سال ۱۸۸۵ اولین نمایندگان سیاسی بین کشور ایران و در آن زمان امپراتوری کشور آلمان اعزام شدند. روابط دیپلماتیک بین کشور ایران و جمهوری فدرال کشور آلمان از سال ۱۹۵۲ وجود دارد. این روابط در سال‌های گذشته خالی از تشنج نبوده. به عنوان مثال اعلام رأی دادگاه معروف به میکونوس در آوریل ۱۹۹۷ بحرانی طولانی را به دنبال داشت. با سفر موفقیت‌آمیز ریاست جمهوری اسلامی کشور ایران، آقای خاتمی به کشور آلمان در ژوئن ۲۰۰۰ زیربنایی استوار برای روابط دو کشور گذاشته شد. اخیراً در کنار روابط بازرگانی و فرهنگی، مسئله حقوق بشر و به ویژه نگرانی جامعه بین‌المللی در ارتباط با برنامه هسته‌ای کشور ایران درکانون روابط قرار گرفته‌است.

حمل بار به تمام کشور ها شماره تماس : 09151060970

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حمل بار به تمام کشور ها شماره تماس : 09151060970

دکمه بازگشت به بالا