حمل و نقل دریایی

حمل بار دریایی به کره جنوبی

حمل بار به کره جنوبی

کره با گذشت نیم قرن از یک کشور فقیر و کاملا آشفته به کشوری صنعتی و موفق تبدیل شد. کره جنوبی سیزدهمین اقتصاد بزرگ جهان و چهارمین اقتصاد آسیا است. کشور کره جنوبی یکی از صادرکننده گان کالایی همچون قطعات خودرو و لوازم خانگی، قطعات الکتریکی و الکترونیکی همچون گوشی همراه، تلویزیون و … به ایران است.
بارنش با سال‌ها فعالیت در امر حمل و نقل و همکار با سازمان‌های کشتیرانی و هوایی مختلف خدمات با کیفیتی همچون حمل بار هوایی به سئول یا حمل بار دریایی به کره جنوبی را ارئه می‌نماید. بازرگانان و تجار عزیز در ایران و کره جنوبی می‌توانند از طریق تماس تلفنی، واتساپ و یا ارسال ایمیل هزینه حمل و نقل کالا خود از ایران به کره و یا بلعکس را استعلام نمایند.
همچنین مهاجران عزیز میتوانند صفر تا صد ارسال لوازم منزل خود را به بارنش بسپارند.

خدمات حمل دریایی به بنادر کره جنوبی

گروه بارنش با حمل دریایی از گوانجو به ایران خدمات مختلفی را به تجار عزیز ارائه می‌دهد. بارزگانان محترم می‌توانند با ثبت سفارش کالا، انواع کالا را از کره جنوبی به ایران حمل کنند. بارنش خدمات بار هوایی و دریایی را با اسناد غیر ایران برای شما به انجام می‌رساند.
بازگانان عزیز بعد از تماس با بارنش و اعلام ابعاد، وزن کالا، شهر بارگیری، مقصد حمل، نوع بسته بندی، زمان ارسال مشاوره کاملی را از سمت متخصصان ما دریافت نمایید. کادر مجرب بارنش با توجه به اطلاعات بار شما نوع کانتینر ، بهترین زمان بارگیری، هزینه بارگیری را برای شما مشخص می‌کنند. در صورت توافق طرفین و عقد قرارداد حمل، پروسه حمل و نقل آغاز می‌شود. برای استعلام هزینه حمل ایران به کره جنوبی و بلعکس با شماره 0915106970 تماس حاصل فرمایید.
ارائه انواع کانتینر در بنادر ایران و کره جنوبی
تخلیه و بارگیری
انبارداری
انجام امور گمرکی و مرزی
ارائه کارت بازرگانی
ارائه مشاور در خصوص صادرات و واردات به کره جنوبی
ارائه انواع کشتی فله بر
تامین کالا همچون انواع کانی، مواد پتروشیمی از ایران به کره جنوبی
انجام امور بندری
کلمات مرتبط
سرویس حمل دریایی به بوسان- سرویس حمل دریایی به اینچه¬ سرویس حمل دریایی به دائهگو- سرویس حمل دریایی به دائه جون- سرویس حمل دریایی به گوانجو – سرویس حمل دریایی به اولسان

نوشته های مشابه

حمل بار هوایی از ایران به کره و بلعکس

حمل بار هوایی به کره جنوبی به صورت فریت هوایی و کارگو
فریت بار هوایی از فرودگاه بین‌المللی چئونگ‌جو
فریت بار هوایی از فرودگاه بین‌المللی دائجو
فریت بار هوایی از فرودگاه بین‌المللی گیمپو
فریت بار هوایی از فرودگاه گوانگجو
فریت بار هوایی از فرودگاه بین‌المللی اینچن
فریت بار هوایی از فرودگاه بین‌المللی ججو
فریت بار هوایی از فرودگاه بین‌المللی موان
فریت بار هوایی از فرودگاه بین‌المللی گیمهی
فریت بار هوایی از فرودگاه بین‌المللی یانگ‌یانگ

فریت بار دانشجویی

کره دارای سابقه طولانی در اولـویت دادن به برتری در آموزش است. به دلیل نرخ بـاروری پایین در کره جمعیت دانشجویی در این کشور در طی ۱۵ سال آینده روند کاهشی شدید داشته که موجب برنامه ریزی جبرانی در این کشور شود. این برنامه ریزی شامل جذب دانشجوی خارجی است. با تلاش های متمرکز دولت، دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی کره جنوبی تصمیم به ارائه بهترین محیط آموزشی به دانشجویان بین المللی گرفته‌اند. از این رو دانشجویان ایرانی کره جنوبی را مقصد خود برای تحصیل انتخاب می‌کنند.
دانشجویان عزیز می‌توانند وسایل شخصی خود را به وسیله فریت بار با ارائه بلیط و پاسپورت یک بار بدون هزینه گمرکی در مقصد وارد این کشور کنند. برای گرفتن هزینه حمل با همکاران ما در بارنش تماس حاصل فرمایید.

 

 

حمل بار به تمام کشور ها شماره تماس : 09151060970

حمل بار به تمام کشور ها شماره تماس : 09151060970

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حمل بار به تمام کشور ها شماره تماس : 09151060970

دکمه بازگشت به بالا