پست خارجی

شرکت حمل بار به قرقیزستان و قزاقستان

شرکت حمل و نقل به قزاقستان

سالانه حجم وسیعی از کالا به صورت واردات، صادرات و ترانزیت میان کشور ایران و قزاقستان مبادله می‌شود. قزاقستان کشوری در شمال شرق ایران می‌باشد. قزاقستان به علت عدم دسترسی به آبهای آزاد برخی از اقلام صادراتی خود را از طریق مسیرهای ریلی و دریایی ایران ترانزیت می‌کند. قزاقستان کشوری با نرخ بالا توسعه است.  او توانسته نظر تجار زیادی را به خود جلب کند. کالاهایی همچون سیمان، تیر آهن ، مواد پتروشیمی جز کالاهای صادراتی ایران به قزاقستان می‌باشد. گروه بارنش با سی سال سابقه در امر حمل و نقل بین المللی بلاخص حمل و نقل ریلی و دریایی. می‌تواند انواع خدمات حمل بار به قزاقستان را به شما بازرگانان عزیز ارائه دهد. برای حمل بار در مسیر قزاقستان مهم است; بدانیم ایستگاه مبدا و مقصد کجاست. زیرا قزاقستان کشور پهناوری است. که هزینه حمل و نقل در آن بالاست. همچنین دارای ایستگاه‌ های مختلف ریلی و دسترسی به انواع کشتی فله بر در حوزه دریای خزر را دارد. ما با رعایت تمامی جنبه های حمل و ارسال بار همچون ویژگی های جغرافیایی و یا گمرکات مختلف ، بهینه ترین شکل حمل را به شما معرفی و به انجام می‌رسانیم.

حمل ریلی به قزاقستان

قطار باری به قزاقستان
قطار باری به قزاقستان

باربری قطار به قزاقستان معمولا از مسیر راه آهن مشهد، ایستگاه شهید مطهری و سپس به سرخس انجام می‌شود. در صورت ترانزیت کالا معمولا ایستگاه بندرعباس مورد توجه قرار می‌گیرد. از میان ایستگاه‌های متعدد در قزاقستان ایستگاه‌هایی همچون چیمکنت ، آلماتی، اکتائو، تاراز، اُرسک (orsk) بیشتر مورد توجه بازرگانان جهت حمل ریلی قرار می‌گیرد. گفتنی است، اگر مقصد بار ارسالی قزاقستان شهر اکتائو یا شهرهای نزدیک به اکتائو مانند ایستگاه ترکستان است. در آن صورت بهترین روش حمل به قزاقستان حمل دریایی است. به این صورت که ، بار از طریق دریای خزر، بندر امیرآباد و یا بندر انزلی به بند اکتائو ارسال شود.

اگر مقصد در قزاقستان شهری غیر از بندر اکتائو باشد. از بندر اکتائو پس از تخلیه و بارگیری بر روی تراک یا واگن به سمت مقصد اصلی یکی از شهرهای نزدیک اکتائو می‌باشد رهسپار خواهد شد . اینگونه مبلغ قابل ملاحظه ای در هزینه ی حمل ونقل صرفه جویی خواهد شد. به عبارتی دیگر حمل و نقل به آسیا میانه یک نوع مهندسی و درایت و هوشیاری خاص خود را می طلبد. به نوعی بایسیت قبل از هر چیز چرتکه بیندازیم که آیا فلان مسیر از نظر موقعیت جغرافیایی برای حمل با فلان وسیله مقرون به صرفه می‌باشد یا خیر. اما چنانچه که مقصد ارسال بار به قزاقستان یکی از ایستگاه های چیمکنت یا آلماتی ویا تاراز و …. باشد; که از بند اکتلو مسافت زیادی دارد. در آن صورت دیگر حمل دریایی اقتصادی نیست . و باید از ارسال ریلی و یا جاده ای استفاده نمود.

نکته مهم در ارسال بار به قزاقستان

سالانه حجم عظیمی از صادرات و کالا به وسیله ی حمل ریلی از ایران به ایستگاه های معروف چیمکنت ، آلماتی، اکتائو، تاراز، اُرسک (orsk)و …. ارسال می گردد. جهت ارسال کالا به قزاقستان باید یک نکته ی مهم را متذکر شد.  که اگر چنانچه حجم و تناژ محموله پایین باشد و کمتر از نصف واگن یعنی کمتر از حدود 40 تن باشد در آن صورت ارسال بار به این ایستگاه ها هم از طریق ریلی مقرون به صرفه نمی باشد بایستی که محموله ی ارسالی اگر در حد یک تریلی باشد با تراک و تریلی به قزاقستان حمل گردد. اما اگر محموله ی ارسالی درحدیک تریلی باشد و یا کمی بیشتر و کتر ومسیر آن شهرهای اکتائو ویا ترایک به اکتائو باشد رد آن صورت یایستی به رسیدن کانتینر 20 فوت و یا 40 فوت از طریق دریایی حمل گردد. البته همه ی این روش های حمل در نهایت بسیتگی به سلیقه و عقیده ای خود صاحب کالا ویا گیرنده ی بار در مقاصد مورد نظر دادر و پیشنهاد ها و اولویت بندی های ما صرفا به خاطر اقتصادی بودن هزینه ی حمل و صرفه اقتصادی آن برای صاحب کالای باشد . مسیر حمل ریلی به ازبکستان طی نموده و پس از عبور از آنها وارد قزاقستان می شود.

حمل بار به قرقیزستان

حمل بار به قرقیزستان عمدا به صورت ریلی انجام می‌شود. شهرهای مهم دارای ایستگاه ریلی شامل بیشکک، جلال آباد، بادکند، اوش و ناری است. قرقیزستان دارای تراکم جمعیت کم است.  در حدود 7 میلیون نفوس دارد. اقتصاد این کشور بر پایه کشاورزی و یا کار در کشورهای همجوار مثل روسیه و قزاقستان است.

حمل بار به تمام کشور ها شماره تماس : 09151060970

قرقیزستان کشوری رو به پیشرفت است. اخیرا کالاهایی همچون مصالح ساختمانی، تیرآهن، قیر و ماشین آلات از بازار خوبی در این کشور برخوردار شده است. همچنین اقلام صادراتی از کشور قرقیزستان عمدا شامل پنبه، گوشت، پشم، توتون و زغال سنگ است. که معمولا به صورت ریلی به ایران صادر می‌شود. قزاقستان برای صادرات کالای خود معمولا از دو مسیر ریلی ایران و یا قزاقستان استفاده می‌کند. سویس یکی از کشورهای میزبان محصولات قرقیزی است.

قریزستان دارای منابع بسیار مناسی از اورانیم ، طلا و مس است. اما 50 درصد مرد این کشور در بخش کشاورزی، حدود 20 درصد در بخش صنعتی و 30 درصد در بخش خدماتی فعالیت دارند. قزاقستان کشوری مسلمان و سنی مذهب هستند. یکی از خدمات گروه تجاری بارنش واردات گوشت گرم از این کشور است.

خدمات حمل ریلی به قرقیزستان

  • ارائه انواع واگن مسقف، لبه بلند، لبه کوتاه و کفی
  • انجام صادرات، واردارت و ترانزیت محصولات
  • تامین کالای صادراتی قرقیزستان همچون پنبه، الیاف کاغذی، چرم و…
  • تامین انواع کالا صادراتی ایران همچون سیمان، تیرآهن ، لوازم برقی، ماشین آلات ، سرامیک و…
  • خدمات گمرکی
  • خدمات اسنادی همچون اینویس ، بارنامه و…
  • ارائه کد مسیر برای واگن باری
  • حمل ریلی به بیشکک، جلال آباد، اوش، بادکند و…

شما برای دریافت واگن باری به مقصد قرقیزستان می‌توانید با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

ارسال ارزان بسته پستی به قرقیزستان و قزاقستان

برای ارسال انواع بسته های پستی به مقصد شهرهای قزاقستان و قرقیزستان با ما تماس بگیرید.

حمل انواع بسته های کوچک پستی مانند اسناد، نمونه تجاری ، زعفران و هدیه با کمترین هزینه.

ارسال بسته پستی به قرقیزستان و قزاقستان بدون هزینه گمرکی و یا اسناد تجاری همچون کارت بارزگانی.

ارسال بسته پستی تا درب منزل گیرنده در تمام نقاط قزاقستان و قرقیزستان.
برای دریافت قیمت با شماره 09154600254 تماس حاصل فرمایید.

حمل بار به تمام کشور ها شماره تماس : 09151060970

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حمل بار به تمام کشور ها شماره تماس : 09151060970

دکمه بازگشت به بالا