حمل و نقل دریاییدسته‌بندی نشدهکشتی فله

حمل بار به مصر

حمل بار به مصر- شرکت حمل بار دریایی به مصر

حمل بار به شهر قاهره، از جمله خدمات شرکت بارنش می‌باشد. تعهد ما ارسال بارتجاری شما با بهترین قیمت و با بهترین امکانات می‌باشد. کلیه ی امور از کارشناسی بار در منزل یا کارخانه و شرکت شما ، تا بسته بندی تخصصی و سرویس حمل تا فرودگاه به عهده ی این شرکت م‌یباشد. پرسنل متبحر و متعهد این شرکت ، محموله ی شما را با بهترین شرایط بسته بندی، به وسیله انواع کانتینر و کشتی های فله بر به انجام میرساند.
کشور مصر در شمال قاره آفریقا دارای کهنترین تمدن ها در جهان می‌باشد. این کشور با جمعیت بالای خود و داشتن تنوع کاری بالا میتواند مقصدی عالی برای بازرگان ایرانی قرار بگیرد. در این میان بارنش با ارائه بهترین خدمات دریایی سعی بر افزایش سود کسب و کار شما دارد.

خدمات بارنش در فریت بار به مصر

ارسال بار مسافری به مصر – ارسال و صادرات لوازم و وسایل منزل به مصر – ارسال و صادرات مبلمان و تخت و پیانو به مصر – ارسال و صادرات فرش و تابلو فرش به مصر – ارسال و صادرات صنایع دستی به مصر – ارسال و صادرات میوه ، سبزیجات ، خشکبار و شیرینی به مصر – ارسال و صادرات قارچ به مصر – ارسال و صادرات زعفران به مصر – ارسال و صادرات لوازم و تجهیزات رستورانی از قبیل کباب پز و کباب زن و خمیر زن و دیگ و اجاق گاز به مصر – ارسال و صادرات بارهای تجاری و غیر تجاری به مصر – ارسال بارهای نمایشگاهی به مصر – ارسال انواع ظروف چینی و فلزی به مصر – قیمت مناسب جهت فریت بار به مصر – هزینه پایین ارسال بار به مصر و..

نوشته های مشابه

شرایط و مراحل ارسال بار دریایی به مصر

هیچ منعی برای ارسال بار به مصر نیست. شما چه مسافر باشید و چه یک شرکت تجاری، میتوانید بار خود را توسط شرکت ما به این کشور ، بصرت هوایی و دریایی ارسال نمایید.شما میتوانید با خیالی آسوده ، تمام بارتجاری خود را تمام شهرهای مصر ارسال کنید. شهرهای مهم مصر شامل قاهره،اسکندریه، جیزهشبر الخیمه،پورت‌ سعید، سوئز، اقصر، منصور، محله الکبری می‌باشد.

مشاوره رایگان و بسته بندی کالا
بسته بندی برای فریت بار هوایی به مصر بسیار مهم است . چرا که در صورت عدم رعایت استانداردهای بسته بندی، ممکن است بار شما آسیب دیده و یا در مقصد ، برای ترخیص با مشکل مواجه شود. با توجه به میزان و نوع بار شما انواع کانتینر مورد نیازتان در اختیار شما قرار می‌گیرد.

 

انجام تشریفات گمرکی
در قسمت پذیرش گمرک محموله ی شما وزن شده و تشریفات گمرکی در صورت درخواست توسط پرسنل بارنش برای شما انجام می‌شود. شما میتوانید ارسال باررا به شهرهای مختلف مصر انجام دهید. ارسال لوازمی مانند مبلمان ، کمد، میز، بوفه ، تخت، پیانو، کامپیوتر ، چمدانهای لوازم شخصی ، کتابها و مواد غذایی خشک بصورت بسته بندی تجاری، فریت فرش و تابلو فرش ، ظروف و البسه بدون هیچ مانعی ، به مصر انجام می‌شود. حمل انواع بار تجاری شامل مواد غذایی، ابزار، کانی‌ها و سنگ های ساختمانی به مصر انجام می‌شود.

حمل بار به تمام کشور ها شماره تماس : 09151060970

مدارک لازم برای ارسال بار به مصر

مدارک شناسایی فرستنده
مدارک لازم برای گمرک
آدرس کامل فرستنده و گیرنده به همراه کد پستی / Zip Code گیرنده و شماره تلفن
لیست بسته بندی کالا به همراه ابعاد بسته ها به سانتیمتر
گواهی سم پاشی پالت های چوبی

 

کالاهایی که به قصد تجاری وارد می شوند باید از لحاظ گمرکی بررسی شوند، همچنین مقدار این کالاها نیز باید طبق لیست ارائه شده باشند.اولین مراحل ترخیص بار توسط گمرک مقصدتان انجام میشود و شما میبایست تا 48 ساعت پس از آن به ترخیص کالای خود اقدام کنید تا هزینه های انبارداری برای شما در نظر گرفته نشود.

کلمات مرتبط با حمل بار به مصر

حمل بار به مصر – هزینه حمل کانتینر به مصر- شرکت حمل بار به قاهره.

شرکت حمل دریایی به قاهره- فریت بار به قاهره- هزینه ارسال بار به مصر- حمل بار از مصر به ایران.

چارتر کشتی فله بر از ایران به مصر.

حمل بار به تمام کشور ها شماره تماس : 09151060970

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حمل بار به تمام کشور ها شماره تماس : 09151060970

دکمه بازگشت به بالا